fbpx

– Геть звідси, хвoйда. Він як сказився, схопив мене за волосся і потягнув до виходу

Аня з чоловіком прожила в шлюбі рік. За весь цей час можна перерахувати по пальцях щасливі моменти її сімейного життя. Спокій і гармонія, про які пишуть в психологічних статейку, в їхній родині зникли після пари місяців заміжжя.

Якось увечері Олег прийшов додому п’яний з другом і, незважаючи на невдоволення Анни, продовжили пити і курити в квартирі. Аня обурилася, попросивши це робити на балконі, за що отримала по обличчю. Того вечора вона зібрала речі і поїхала до мами, але в душі сподівалася, що чоловік одумається, попросить вибачення і життя налагодиться.

Так і вийшло, через пару днів, Олег приїхав, просив вибачення, повзав на колінах, подарував квіти і дав слово більше ніколи не пити і не піднімати на неї руку.

Читайте також:– Бuй її синку, а то виросте як її мати. Дивилась і не впізнавала свого чоловіка

Мама тільки сказала: Ти добре подумай, дочка. Підняв руку один раз, повторить це знову. Але любов пересилила здоровий глузд, шишок виявилося на той момент замало.

А потім почався треш, в який Аня сама себе і загнала.

Цитую: «Я була вже на шостому місяці. Він прийшов додому п’яний і почав приставати до мене, схопив і потягнув у спальню. Я опиралася і говорила, що не можна. Мене ж на збереження хотіли покласти, але я відмовилася. А він як сказився, схопив мене за волосся і потягнув до виходу. Спочатку викинув мене на майданчик, потім мої речі.

– Геть звідси, хвoйда. Нагуляла а тепер недоторканною хочеш бути. Я була в шоці і майже не пам’ятаю моменту, коли мені в жuвіт прилетів пакет з взуттям. Пам’ятаю різкий бiль і падіння. Прокинулась в лікарні, лікарі сказали, що я більше не зможу мати дітей ».

Після виписки Аня повернулася до мами, поміняла роботу, номер телефону і пішла з усіх соцмереж. На розлучення подала, скоро розведуть.

Зараз Олег два рази в тиждень приїжджає до Аніного дому і стоїть під вікнами, в надії попросити вибачення. Аня тримається, на контакт не йде, але в віконце крадькома поглядає. А матері вона сказала, що тепер, крім Олега нікому не потрібна, тому що безплiдна. Мама дуже бoїться, що вона знову піде до нього.

Джерело

You cannot copy content of this page