fbpx

-Бuй її синку, а то виросте як її мати. Дивилась і не впізнавала свого чоловіка

Познайомилися ми з Костею в клубі зовсім ще молоді. Нам тоді було всього по 19 років. Костя шалено красиво залицявся до мене. Був дуже ввічливим і уважним чоловіком.

Минуло 1,5 року ми одружилися. У нас нарoдилася чудова донечка Ксенія. Костя в ній душі ні чув. Навіть купати її не довіряв мені. Завжди говорив жартуючи: «угробш мені дитину.»

Дивитися на Костю було одне задоволення як він спілкується з донечкою. Вся ця казка тривала рівно до того моменту поки не приїхала свекруха, Галина Іванівна. Ніби як погостювати приїхала на тиждень, так і залишилася у нас жити. Моє життя після її приїзду перетворилося на пекло.

Всі її колючі висловлювання я терпіла та й уваги особливого їм не надавала в силу віку людини. А ось те, що вона випивала щовечора ось цього я не могла терпіти і мовчати.

Читайте також: Дякую тобі, що колись зробив боляче і покинув. Я щаслива саме завдяки твоїй підлості

Я була категорично проти цього. На той момент коли до нас приїхала Галина Іванівна, Ксюші вже було 4 роки. Я була проти щоб моя дочка бачила ці пляшки на столі і запах сигарет в квартирі.

Спочатку мене Костя підтримував в усьому цьому і навіть намагався якось натякнути своїй мамі. Потім просто мовчав. Знаєте було таке враження ніби Галина Іванівна спеціально не хоче чути все що їй кажуть.

Я так подумала, раз свекруха у нас живе, чому я сидіти вдома буду, вийду на роботу. Працювала я економістом і в періоди звітності доводилося затримуватися на роботі години на 2.

Все ніби й нормально було, а потім я стала помічати запах спuртного від Кості. Він став мені докоряти неіснуючими зрадами. Пару раз я йому висловила, що мені це взагалі не подобається. Чоловік мене ніби як зрозумів і навіть пообіцяв, що такого більше не повториться.

Приблизно через тиждень ситуація повторилася, тільки Костя був уже дуже п’яний. Я посварилася з ним, а свекруха йому сказала:

– Не переживай синок нікуди вона не дінеться, простить …

Він пішов з нею на кухню і далі продовжував пити.

В один зі своїх робочих днів я відпросилася з роботи і прийшла додому в обід, те що я побачила мене привело до шoкового стану.

Мій Костя  прекрасний чоловік і батько сидить п’яний, а на руках у нього якась дівчина і погладжує його по голові. Я почала лаятися.

Свекруха кинулася на мене зі словами:

– Ти мого сина взагалі під каблук загнала. З мужика в ганчірку зробила. Вдарuла мене по обличчю і Костя навіть нічого не зробив.

Раптом входить Ксенія і плаче. Вона гуляла на вулиці, впала і поранила коліно. Я витерла сльози, щоб вона не бачила нічого і підійшла до дочки. Обняла її і сказала:

-Ну не плач моя маленька. Коліно заживе, а колготочкі нові купимо ще красивіше.

Раптом Костя різко встає з-за столу і підходить до дочки. Хапає її за волосся і кричить:

-Ти що акуратніше не можеш грати, як свиня вся брудна прийшла.

Ксенія налякалася і почала сильно плакати, що розлютило Костю ще більше. Він почав бuти її по попі і повів до кімнати. Я захищала свою дочку як могла. Кістки не сподобалося це і він удaрив мене по обличчю:

-Ти взагалі не лізь. Вихованням не займаєшся, дочка взагалі розпустилася.

Раптом голос свекрухи з кухні:

– Бий її синок, а то виросте як її мати, нероба. На шиї чоловіка сидить ще і умови ставить!

– Галино Іванівно, як ви можете таке говорити, це ж ваша внучка.

– Моя вона чи ні, це ще питання..
Ксенія наплакалась в той вечір і рано лягла спати. Я сиділа біля її ліжка тримала її за ручку, плакала і не розуміла, що відбувається навколо мене. Мені здавалося, що я в якомусь дуже поганому сні. Куди подівся мій Костя? Мій турботливий чоловік і батько?

Вранці поки чоловік і свекруха спали я зібрала дочку і в прямому сенсі просто втекла з дому. Я поїхала в інше місто до своїх батьків. Подала на розлучення. Ми живемо з донечкою вдвох.

Костя намагався вимолити у мене вибачення, але нічого не вийшло. Єдине що для мене залишилося зовсім незрозуміло, як мій чоловік з яким я стільки прожила, міг раптом так різко зміниться?

Джерело

You cannot copy content of this page