Гороскоп сумісності: що чекає на вашу пару в 2018 році

2018 рік пророкує багато проблем, злетів і падінь. Енергетика нового року вплине навіть на сумісність Знаків Зодіаку. На щастя, про це можна дізнатися заздалегідь. Гороскоп допоможе вам запобігти неприємностям і зберегти гармонію у відносинах.

Сумісність у коханні – це важлива тема для більшості людей. У всіх пар є якісь точки дотику, але і у всіх є проблеми в деяких аспектах кохання або спільного життя. Без цього ніяк, тому що всі ми люди, і ніхто з нас не ідеальний. Найкращий варіант – це коли люди доповнюють один одного, коли сильні якості одного компенсують слабкості іншого. У 2018 року зірки і планети вишикуються таким чином, що трохи змішають карти, перешкодивши щастю.

Сумісність Знаків Зодіаку в 2018 році

Експерти склали для вас таблицю сумісності. Астрологи оцінили, наскільки сприятливими будуть відносини між різними Знаками Зодіаку за десятибальною шкалою. Оцінити ваші шанси на успіх в коханні буде дуже просто – чоловіки позначені темним кольором по горизонталі, а дами – світлим по вертикалі. Шукайте перетин ваших Знаків і дивіться на цифру.

Тут важливо розуміти, що відносини можуть бути на різних етапах. Хтось лише недавно знайшов своє кохання, а хтось вже кілька років у шлюбі. Давайте розбиратися по порядку.

Якщо ви тільки починаєте любовні відносини, то високий бал означає, що у вас великі шанси на успіх. При цьому ви можете швидко перевести ці відносини на новий рівень. Вам потрібна романтика, побільше побачень. Можна вести себе максимально розкуто і не стримувати емоції. Якщо ваш бал менше 8, але більше 5, то доведеться попрацювати над тим, щоб налагодити взаєморозуміння і побудувати міцні відносини.

Менше п’ятірки – це вже не найкращий варіант для любовного зв’язку. Можливі серйозні проблеми, відсутність довіри і спільних інтересів. Доведеться докласти якомога більше зусиль, щоб стати щасливою парою. Одиниця або двійка – це зовсім погано. У таких випадках у вас менше шансів стати ближче.

Тим, хто перебуває в шлюбі або в тривалих відносинах, теж слід бути обережними, якщо сумісність ваших Знаків менше 5. Низький бал свідчить про те, що дисонанс буде очевидний. Кожен буде переслідувати свої цілі і користуватися особливими ресурсами, необхідними подружжю. Доведеться йти на поступки, доведеться бути максимально дипломатичними в усьому. Також вам потрібно буде перестати вимагати щось від коханої людини. Потрібно буде приймати його таким, яким він є.

Читайте також: Сумістність в шлюбі за першими літерами імені: а у вас зійшлося?

Бали від 5 до 8 говорять про те, що наполеглива праця над відносинами буде винагороджена. Ви зможете і отримати хороший досвід, і змінити ваше спільне життя на краще. Найкраща сумісність – це бали від 8 до 10. в цьому випадку вас чекає повна гармонія. Звичайно, від проблем ви не застраховані, але ймовірність зустрічі з ними мінімальна.

2018 рік у астрології, нумерології, східному календарі: що чекає нас в коханні

2018 рік – рік Жовтого Земляного Собаки. У східному календарі цей рік позначений як рік стабільності і спокою. Це означає, що в коханні теж настане період спокійний і приємний. З точки зору східної культури найкращим він буде для людей, які давно разом. Тим же, хто знаходиться в пошуках, цей рік не принесе великої удачі, проте є шанс того, що ви знайдете людину, яка вам підходить. Прийде це щастя неждано-негадано, коли ви не будете його чекати. Це рік, який прекрасно підходить для народження дитини, для весіль, для придбання житла.

Якщо скласти всі цифри 2018 року, то вийде 11. 1 + 1 = 2. Двійка – головне число цього року, що в нумерології означає тріумф егоїзму. Двійка – це аж ніяк не число радості і щастя спільного життя, як може здатися на перший погляд. Двійка провокує людей на те, щоб шукати легких шляхів до успіху, причому не завжди це відбувається в інтересах сім’ї. Якщо ви змусите себе завжди пам’ятати про людей, які вас люблять, то в любовній сфері вас наздожене особлива удача.

Астрологічні прогнози на 2018 рік різняться, проте теж вказують на проблеми з пошуком кохання. Астрологи радять проявляти менше негативу до людей, тому що він буде збиратися, поки не переповнить чашу. Слідкуйте за словами і емоціями, адже вони стануть визначальними. Ваші наміри будуть абсолютно не важливі, поки світом править спокій. Зірки будуть спокійні, як і планети. Порушники порядку поплатяться за свою зухвалість. З 22 квітня по 30 вересня Плутон буде ретроградним, тому не варто в цей період знайомитися, шукати кохання. Ця планета вплине на ваше світовідчуття і на комунікативні здібності. Вони в цей відрізок часу будуть дуже слабкими.

Пам’ятайте про те, що життєві принципи у всіх людей різні. До кожної людини потрібен свій підхід. У 2018 році краще бути самими собою, але не підживлювати свої мінуси, посилюючи їх. Постарайтеся просто частіше проявляти терпіння до тих, кого любите. Любовна сумісність високого рівня може бути порушена вашою безвідповідальністю, а погана сумісність не виявиться проблемою, якщо ви будете старатися з усіх сил уникати демонстрації своїх недоліків.

Джерело.