Гороскоп таємниць: що приховують знаки Зодіаку

Кожен щось приховує від свого оточення. Астрологи з’ясували, що багато в чому наші секрети і таємниці залежать від того, під яким знаком Зодіаку ми з’явилися на світ.

Кожен представник зодіакального кола повинен пам’ятати, що найбільш виражені характерні риси з’являються у людей, народжених з 1 по 18 число. На інших людей впливає попередній або наступний Знак Зодіаку в залежності від дати народження. Це необхідно враховувати при прочитанні гороскопів та інших астрологічних статей.

Овен

Представники вогняного сузір’я часто приховують, що схильні до впливу оточення. Вони можуть робити вигляд абсолютної незалежності, доводити оточуючим те, що на їх думку неможливо вплинути. Однак ті люди, якими вони захоплюються, або ті, з якими Овни сильно пов’язані, можуть вплинути на імпульсивних представників сузір’я. Нерідко Овни приховують комплекси, яких у них в надлишку. На перевірку самі непробивні і впевнені в собі представники цього Знака можуть виявитися м’якими і сердечними. Наполеглевість часом просто необхідна Овнам для захисту свого багатого і вразливого внутрішнього світу.

Телець

Тельцям властиво ховати під сімома замками своє особисте життя. Вони не афішують своїх романтичних відносин навіть при розмові з близькими друзями, намагаючись приховувати почуття і емоції від усіх. Нерідко Тельці замовчують про своє матеріальне становище, вважаючи неприйнятним подібні обговорення. Найчастіше про їх реальне фінансове становище не знають навіть близькі родичі. Народжені під цим Знаком применшують свої доходи і намагаються піти від розмов, що стосуються грошової і особистої сторони життя будь-якими шляхами.

Близнюки

Цим представникам зодіакального кола притаманне ховати свої думки і справжнє ставлення до людей. Вони можуть проявляти доброзичливість до одних, називаючи друзями абсолютно інших людей. Найчастіше Близнюки проявляють показну пошану до людей, яких в душі зневажають. Маски, які щодня носять Близнюки, буквально змінюють їх, роблячи недоступними їх думки і бажання. Нерідко представники цього сузір’я приховують свої захоплення і прихильності до не самих корисних речей, наприклад, свою ігроманію. Вони буквально упиваються тим, що вводять в оману людей, які не підозрюють про наявність таємного життя хитрих Близнюків.

Рак

Приховані за своєю природою Раки ховають від сторонніх очей буквально все. Представники цього Знака Зодіаку нерідко бояться пристріту або іншої шкоди своєму особистому життю. Навряд чи у вас вийде випитати у них подробиці стосунків у сім’ї, так і вхід в сам будинок буде доступний лише обраним. Раки щирі і ранимі, тому намагаються заховати свої справжні почуття за бронею байдужості і холодності. Ці люди довіряють лише тим, кого давно знають, і тим, хто пройшов всі їх ретельні перевірки. Таких людей можна перерахувати на пальцях однієї руки.

Лев

Леви ретельно приховують від оточення прогалини в знаннях і невпевненість в своїх силах. Запідозрити в гордого представника вогняного сузір’я такі якості просто неможливо, проте нерідко Леви беруться за справу з ентузіазмом лише для того, щоб їх не запідозрили в невмінні або нестачі поінформованості. Часто Леви приховують свої плани на життя. У молодості вони охоче діляться своїми думками, проте в більш зрілому віці вважають за краще відмовчуватися до тих пір, поки заповітна мета не буде досягнута.

Діва

Діви воліють приховувати свої амбіції. Для них характерно вести потайний спосіб життя, не привертаючи увагу до своєї персони. Вони мовчки досягають всього, що їм потрібно, щоб ніхто не зміг використовувати доброту Дів в своїх корисливих цілях. Добрі і чуйні представники цього Знака звикли до такої прихованості, щоб оточуючі люди не могли маніпулювати ними. У зв’язку з цим Діви нерідко приховують і свій матеріальний бік життя, вважаючи за краще відмовчуватися про реальний рівень заробітної плати.

Терези

Терези нерідко ховають від оточення свої таємні пристрасті, щоб не викликала несхвалення. Вони бояться, що їх нахили можуть стати відомі широкому колу людей, тому ведуть подвійне життя. Крім того, часто приховують своє ставлення до тих, з ким їм доводиться часто контактувати. Вони не будуть подавати виду, якщо ви їм не до душі, так як вони проти будь-яких конфліктних ситуацій. Терезам простіше грати на публіку, ніж вплутуватися в сварки і розмови на підвищених тонах.

Скорпіон

Скорпіони нерідко користуються допомогою оточуючих людей, але роблять це таким чином, що ніхто і не здогадується про справжні наміри представників цього Знака. Вони не бажають втрачати підмоги, тому нерідко говорять одне, а роблять зовсім інакше. Нерідко Скорпіони приховують свою любов, перевіряючи партнера на взаємність, а часом просто бажаючи позбутися від непрошеного почуття. У таких випадках Скорпіони можуть бути нестерпними, уражати і всіляко показувати свою удавану байдужість.

Стрілець

Стрільці мають багатогранний характер, тому часом самі не знають, як поведуть себе в ситуації, що склалася. Вони прямолінійні і здатні спокійно відповісти практично на будь-які питання, але сказати, що буде відбуватися з ними через кілька миттєвостей, не зважаться. Багатошаровість особистості Стрільця приховує багато, часом недоступне і самим представникам цього Знака. А ось своє трепетне ставлення до всякого роду окультних знань Стрільці вважають за краще приховувати. Вони нерідко довіряють думці провідних астрологів, придивляються до знаків, які їх оточують, і часто беруть на замітку передбачення езотериків.

Читайте також: Знак Зодіаку – переможець в рейтингу зрадників, а також найбільш вірний і відданий

Козеріг

Нерідко Козероги приховують свої доходи. Причому про великі вони з радістю повідомлять, а ось якщо відчувають фінансові труднощі, то віддадуть перевагу відмовчатися. Представники цього Знака нерідко приховують свої почуття, особливо в дружньому спілкуванні. Вони дорожать щирою дружбою, але бояться показати прихильність, щоб не відштовхнути тих, хто їм дійсно дорогий. Нерідко Козероги приховують свої почуття через небажання прив’язатися до конкретної людини, знаючи, що спільного майбутнього у них немає.

Водолій

Представники цього Знака часто приховують свою байдужість. Вони виконують все, що необхідно для спілкування з оточуючими людьми, але в таємниці байдужі до колег по роботі і знайомих. Часто Водолії лише виконують запропоновані правила спілкування, щоб ніхто не зміг зрозуміти їх реальний погляд на речі. Плани на майбутнє і особисте життя також стають таємницею, яку Водолії оберігають з найбільшою ретельністю. Водолії бояться самотності, тому і це знання від вас буде приховано.

Риби

Рибам властиво приховувати свої страхи і навіть фобії. Вони намагаються виглядати доброзичливими і не перестають посміхатися, навіть якщо у них на душі шкребуть кішки. Риби рідко посвятять оточення в свої проблеми, вважаючи за краще самостійно справлятися з труднощами. Милосердні Риби ретельно приховують від усіх свою вразливість і залежність від людей. Часто представники цього Знака приховують свою лінь.

Кожна людина має унікальний характер, і навіть два представника одного і того ж знака Зодіаку можуть відрізнятися. Однак загальні риси характеру, переваги і пристрасті розгледіти все ж можна. Щоб дізнатися про себе та свій характер більше, скористайтеся нумерологическим розрахунком. Точні цифри вашого народження відкриють вам завісу таємниці.

Джерело.