Господарське мило може вирішити багато ваших проблем: коштує копійки а реально допомагає

Сучасні блага цивілізації, такі як туалетне мило, рідке мило , гелі для вмивання, майже повністю довели господарське мило до забуття, а даремно, адже господарське мило може вирішити низку ваших проблем, наприклад :

1. Господарське мило може стати надійним помічником у боротьбі із перхоттю. Спочатку використовуй шампунь, потім – помий голову милом, після чого сполосни водою з кількома краплями оцту. Пише 1plus1.ua

Читайте: Доросле життя дитячої присипки. Вона вирішить як мінімум 15 проблем

2. Похід в сауну, з березовими вінничками, теж буде втраченим часом, якщо ви не захопите з собою кусочок господарського мила. Це чудовий спосіб ідеального очищення шкіри.

3. Подразнення після депіляції теж можна заспокоїти господарським милом.

4. Господарське мило може допомогти і в боротьбі з «проблемною шкірою». Щоденне вмивання обличчя господарським милом допоможе назавжди позбавити вас від прищів і вугрів.

5. Це чудовий засіб і проти грибкових захворювань ніг. Вражене грибком місце слід ретельно вимити господарським милом, після чого обробити шкіру розчином йоду.

6. При болючих тріщинах на пятках, теж допоможе простий спосіб : ванночка із 2 л гарячої води, 1 ч.л. соди і 1ст.л. тертого господорського мила.

7. Для боротьби з гнійними наривами : змішати в пропорції 1:1 терту цибулю,мило і цукор. Накласти на рану перед сном на нарив і забинтувати.

8. При сонячних опіках потрібно змастити вражену ділянку милом і дати підсохнути. Це допоможе уникнути почервоніння і пухирців.

9. Знезаразити зубну щітку можна обробивши її розчином господарського мила і залишити на цілу ніч.

10. Навіть таку інтuмну проблему, як геморой, можна на початкових стадіях вирішити за допомогою підмивання зранку і ввечері розчином господарського мила.

Та пам’ятайте, що для всіх процедур слід використовувати тільки звичайне 72% господарське мило — без різноманітних добавок.