– Господарю, допоможи шафу відсунути – попросили його вантажники. Вони почали її штовхати і тут … Роман побачив гроші, ті самі гроші через які зруйнувалося його життя. Вони впали за стінку

Того дня у Романа був гарний настрій. Ще б пак, цілий місяць йшов торг, але нарешті, друзі здалися і погодилися на запропоновану ним ціну. Кредит схвалили і видали швидко. Як же він був щасливий, що у їх сім’ї буде власний заміський будинок! Увечері залишалося підписати документи і розрахуватися з друзями.

Дружина була вдома, накривала на стіл. Дочка гуляла. – Ну що, кохана, скоро будемо відпочивати на власній дачі, посіємо газон?

– А квіти?

– Оля, які квіти? Тільки відпочинок – ми ж домовилися! Чоловік потягнув дружину за руку і посадив до себе на коліна. Никифорових будемо іноді кликати, тільки тепер господарі ми, а не вони! – подружжя засміялися в передчутті радісних днів відпочинку. Пролунав вхідний дзвінок – Никифорові приїхали, йди відкривай, я м’ясо поки з духовки дістану.

– Привіт, друзі, проходите. Подружжя та гості сіли за стіл. Почалося святкування. У дружній атмосфері час летів швидко і непомітно.

– Зараз, я гроші принесу, документи готуйте! – Рома пішов в спальню. – Олю, підійди сюди – долинуло з спальні. – Ти брала гроші? – запитав він, коли його дружина увійшла.

– Я навіть не знала, що вони тут лежать! Я вчора прибирала, нічого тут не було. Я не знаю…

– Дзвони доньці – зажадав він. Може вона нам щось пояснить! – Віталію, я не буду купувати дачу. Завтра поговоримо, вибач. Друзі не стали задавати зайвих питань, помітивши похмурий настрій господаря. Проводячи гостей, Рома пройшов на кухню і залпом випив склянку міцненької. Дочка приїхала дуже швидко.

– Що трапилося?

– Де гроші? – батько навис над нею.

– Тато, я не розумію про що йдеться? – не встигла вона закінчити, як батько накинувся на неї.

– Не тямиш? Зараз ти все зрозумієш! Мало я тебе в дитинстві виховував!

– Романе, перестань, перестань! – кричав Оля, але чоловік відштовхнув її.

– Я не брала гроші! – кричала дочка. Ненавиджу!

Дочка вибігла з квартири, почулися її швидкі кроки. У повітрі витала тиша і напруга. І раптом, цю тишу, розірвав виск гальм за вікном. Більше свою дочку вони не бачили. Її не стало. Минув рік. Дружина не змогла більше жити з Романом і поїхала до мами. Вони практично не бачилися, та й не хотіли бачитися. Він втратив роботу, почав прикладатися до пляшки. Прийшов час платити за рахунками. Оскільки грошей не було, він вирішив продати квартиру, яку так ненавидів з того дня.

– Господарю, допоможи шафу відсунути – попросили його вантажники. Вони почали її штовхати і тут … Роман побачив гроші, ті самі гроші через які зруйнувалося його життя. Вони впали за стінку.

… Він не міг повірити. Земля попливла під ногами, сльози котилися по його щоках.

Фото спеціально для Особлива