fbpx

Гребінець може розповісти цікаві і потаємні штучки про свою власницю. За його формою можна визначити характер жінки. У мене співпало повністю

Гребінець – обов’язковий аксесуар в жіночій косметичці.

Виявляється за формою і типом гребінця можна судити про характер і звички його господині. А який гребінець у вас?

Здавалося б, гребінець – звичайний аксесуар, який жінка вибирає, керуючись зручністю, але ніяк не характером. Але у виборі дрібниць можуть проявлятися наші приховані і найнесподіваніші риси.

Подивіться на свій гребінець і дізнайтеся, збіглося у вас? Джерело.

Справжня леді
Такий гребінець говорить про те, що перед вами справжня жінка, вона носить спідниці, сукні та взуття на підборах, говорить м’яким ніжним голосом, завжди ласкава і усміхнена. Господиня такого гребінця неймовірно жіночна, не любить лізти не в свою справу і брати на себе зайву відповідальність, вона прекрасна любляча мати і дружина.

Людина слова
Такі жінки дуже прямолінійні, серйозні і безкомпромісні, вони ніколи не брешуть і не замилюють очей, а кажуть завжди по суті, навіть гірку правду. Через особливості свого характеру, перше враження про цих жінок не завжди приємне, але познайомившись ближче, люди до них тягнуться.

Весела простачка
Таких жінок видно здалеку, вони дуже щирі і добродушні, завжди у відмінному настрої, люблять пожартувати і повеселитися. Спочатку може здатися, що перед вами простачка, але дізнавшись людину глибше, з’ясовується, що це зовсім не так, вони дуже мудрі. Такі жінки випромінюють позитив і позитивну енергію, не ображаються через дрібниці і не приховують зла.

Справжня мінімалістка
Цим жінкам завжди є що вдягнути, хоча гардероб заповнений тільки наполовину. Вони вміють вибирати виключно потрібне, тому задовольняються малим. Люблять чистоту і порядок, не тільки в одязі і побуті, а й у оточенні. Друзів обирають довго і ретельно, тому у таких жінок їх не багато. Вони економлять на тому, на чому це можливо, щоб витратити це в потрібне русло: подорожі, освіта, здоров’я. Якщо серед ваших друзів є такі жінки, вам дуже пощастило, на них можна покластися в будь-якій ситуації.

Консерватор
Для таких жінок будь-яка подія, яка виходить за рамки їх зони комфорту – суцільний стрес. Вони не люблять зміни і з побоюванням дивляться на що-небудь нове. Готові роками ходити на нецікаву роботу, де все стабільно і зрозуміло. Вони не пластичні, не вміють підлаштовуватися під мінливі обставини, тому не вміють радіти життю і отримувати від ного задоволення.

Читайте також: Освячена верба має особливу силу лікyвати від недyг та очищати дім: як правильно її зберігати і що потрібно зробити з минулорічним букетом

Вітряна штучка
Це жінки з дуже вітряним і непередбачуваним характером, вони не люблять сидіти на місці і завжди знаходяться в творчому пошуку. Це саме ті жінки, які стабільно раз на півроку змінюють роботу, бойфренда і місце проживання, тому що їм стає нудно. Рутина і одноманітність для таких жінок подібні до смepті, тому вони намагаються жити на повну котушку і брати від життя все.

Природжений лідер
Ці жінки – лідери по натурі, вони цілеспрямовані, відмінно реалізують себе на керівних посадах. Їх поважають, до їхньої думки прислухаються і мріють роздобути собі друзів. Надмірна зацикленість на кар’єрі заважає особистому житті, тому будують сім’ю і знаходять особисте щастя вони вже в зрілому віці.

You cannot copy content of this page