fbpx
Мода,  Поради

Грошей мало, а жити гарно хочеться: 6 хитрощів, щоб виглядати заможно

І ще дуже не хочеться виглядати злиденною в очах оточуючих. А ось це цілком реально. Ми підкажемо, як цього досягти!

Не соромся ходити в «дорогі» місця

Знайомі кличуть тебе в ресторан, а ти соромишся: «Ой, а раптом не потягну?» І від жaxу в твоїх очах купюри скачуть. Сама подумай: твої приятелі настільки багаті, що ходять у пафосні місця, де три скоринки хліба вартують «всю твою зарплату»? Швидше за все, це люди твого ж кола, нехай навіть і з більшою зарплатою. Так що не панікуй! Дізнайся, де планується вечірка, подивися на сайті меню і вибери те, що тобі по кишені.

Заздалегідь підготуватися не вийшло? Не біда! Спокійно вивчай страви, але не задивляйся у рядок праворуч – не демонструй всім, що тебе шалено турбують ці цифри. Ну, якщо ціни вже занадто високі, візьми суп або простенький салат. А що – у тебе дієта! Цей варіант завжди підійде.

Не лякайся продавців

Ти тільки зайшла в магазин, як одразу підскочила продавчиня: «Вам допомогти? Що вас цікавить?» Ти моментально соромишся і починаєш злитися, бурчати собі під ніс: «Ось пристала! Дай хоч на ціни поглянути – мабуть, зашкалюють». Ти відчуваєш себе жебрачкою, випадково потрапила в крутий бутік, і думаєш, що тебе вже всі розглядають, оглядаючи оцінююче-зневажливим поглядом. Запам’ятай: як ти сама себе відчуваєш, так і оточуючі сприймають тебе.

Розслабся! Чого ти злякалася? Дівчинка, яка працює в ТЦ, не отримує більше тебе. Скажи, що шукаєш – прицінись, приміряй. Завжди ж можна сказати, що річ тобі не подобається. Але і зізнатися, що це дорого, не соромно! Веди себе впевнено, по-людськи спілкуйся з продавцем, посміхайся, жартуй – і вона погодиться з тобою, що ціни кусаються. І, до речі, не виключено, що вона зможе тобі запропонувати недорогу річ – зі старої колекції, що йде зі знижкою.

Бери 3 замість 10

Не набирай купу дешевого одягу з розряду «все по 300». Краще купи на розпродажі кілька гарних, якісних речей – і комбінуй їх. Так ти не тільки не витратиш багато, але і будеш добре одягнена. А головне будеш почувати себе гідно і впевнено, не соромлячись показатися на очі друзям і колегам. Для жінки це дуже важливо!

Не розмінюйся на дрібниці

Колеги вирішили скинутися начальнику на ювілей або чоловікам на 23 лютого? Не треба ставати похмурою і з незадоволеним виглядом ритися в гаманці, примовляючи: «Угу, у шефа-то грошей мало», «А ці навіть не служили – з якого переляку їм такі подарунки дарувати! Тортиком би обійшлися». Не відривайся від колективу: збирають гроші – здавай. Ти ж не хочеш запам’ятатися скнарою, у якої копійки не випросиш.

Не носи дрібнички

Велика кількість дешевої біжутерії відразу впадає в очі і говорить про відсутність грошей і смаку. Втім, обвішатись недорогими золотими каблучками з фіанітами і стразами замість діамантів – теж не варіант, адже це так само вказує на твоє матеріальне становище і жалюгідне прагнення виглядати дорого».

Читайте також: З метеликом на животі і в пальто в +30: Меланія Трамп здивувала Європу вишуканими, і трохи дивними водночас, образами (фото)

Краще одна, хай і не дорога, але оригінальна каблучка, яка притягує погляди, викликає інтерес: «О, яка класна! Де купила?» Або вибирай щось просте, типу обручки – головне, без всяких імітацій алмазів, які моментально «знецінюють» свою володарку.

Не пускай пил в очі

Наскладати на одну дорогу сумочку і носити її на тлі всього іншого «прикиду»? Це виглядає безглуздо і жалюгідно. Немає грошей на люксові речі, краще тоді й не зазіхай на них – не сміши людей, не підкреслюй, що на нормальні туфлі і плаття твоєї зарплати не вистачило. Намагайся купувати речі приблизно в одній ціновій категорії, щоб ніщо не «вибивалося» з єдиного стилю. Гардероб повинен бути збалансованим, тоді і твій образ буде цілісним.

Джерело.

You cannot copy content of this page