Гроші, кохання і удачу можна притягнути у своє життя у 2021 році, якщо правильно прикрасити ялинку. Ось як це зробити

Іграшки для залучення удачі в 2021 році

Прикрашати ялинку на рік Бика найкраще тими прикрасами, які асоціюються з природою. Цього разу удачу принесуть ялинкові кулі, прикрашені візерунками, навіяними літньої пори. Підійдуть скляні вироби із зображенням конюшини, а також просто кулі зеленого кольору.

Прикрасити ялинку або сосну можна справжніми шишками, оздобити білими і срібними кульками. Ці прикраси будуть залучати увагу примхливої Фортуни.

Не залишаться без удачі ті, хто вирішить придбати фігурку бика і поставить її під святковим деревом. Поруч з фігуркою варто розташувати красиве блюдечко з частуваннями, щоб задобрити нового покровителя і отримати його підтримку.

Прикраси для залучення кохання в рік Бика

Залучити в життя любов, знайти гармонію і лад в сім’ї і не залишитися на самоті вийде, якщо прикрасити ялинку сніжинками, вирізаними з білого паперу. Вони будуть символізувати легкість у відносинах і посприяють взаєморозумінню.

Допоможуть залучити любов і парні прикраси, але в рік Бика варто використовувати не голубок або червоні сердечка, а однакові кулі світлих відтінків, розташовані поруч одна з одною.

Справитися з самотністю допоможуть й іграшки з дерева, які можна зробити самостійно або придбати в магазині. Це можуть бути парні дзвіночки, бантики або сердечка. Найкраще зупинити вибір на нефарбованих виробах – натуральний природний матеріал набагато швидше стане провідником для світлих справжніх почуттів.

Іграшки, які залучають фінанси в 2021 році

Ні для кого не секрет, що фінанси притягуються подібним, тому на ялину можна повісити купюру зеленого кольору, але лише одну. Бик любить дбайливих людей, які не хизуються своїм матеріальним становищем.

Залучать гроші і сині кулі, без блискіток й інших прикрас. Глибокий насичений колір стане символом матеріального благополуччя.

Стати успішніше і не упустити можливості заробити допоможе яскрава біла, молочного кольору або срібна зірка. Її можна розмістити як на маківці ялинки, так і на верхніх гілках. Тим, хто хоче попрощатися з фінансовими труднощами, варто помістити всередину іграшки записку з побажаннями, які обов’язково здійсняться, якщо в них немає користі.