fbpx

Грошове дерево: як правильно його виростити, щоб залучити багатство в будинок

Багатство в будинок згідно фен-шуй можна залучити за допомогою грошового дерева – товстянки (крассули).За матеріалами:Сlutch

Ця кімнатна рослина активізує енергію успіху і сприяє збагаченню. Для того, щоб товстянка допомогла вам у вирішенні фінансових питань, необхідно дотримуватися кількох важливих правил.

Ці кімнатні квіти мають дуже м’ясисті і щільні округлі листочки, які дуже схожі на монети. В традиції фен-шуй грошове дерево вважається символом багатства, матеріального благополуччя і процвітання.

Тому товстянку вирощують дуже багато людей. Однак деякі помітили, що матеріальний стан не змінюється від того, що в будинку є грошове дерево. У чому ж проблема?

Читайте також:Як зварити ідеальну каву? 9 корисних підказок для приготування смачного напою

Товстянка невибаглива і може рости в екстремальних умовах, проте в такому стані ці кімнатні квіти точно не принесуть гроші. Тому перше, що потрібно забезпечити рослині — це багато денного світла. Чим більше світла, тим активніше рухається грошова енергія.

Садити грошове дерево потрібно в гарний горщик. Згідно фен-шуй, краще вибирати золотистий або зелений горщик, так як ці кольори символізують гроші. І обов’язково горщик повинен бути без розколів і тріщин.

Традиція фен-шуй також говорить, що при посадці товстянки в землю потрібно закопати кілька монет — вони будуть ефективніше притягувати достаток.

Хоча грошове дерево і може довго обходитися без води, все ж забувати про нього не варто, а то виснажена рослина почне навпаки витягувати грошову енергію. Тому крассула завжди повинна бути здоровою, сильною і активно зростаючою. Чим більше і здоровіше дерево, тим більше грошей вона притягує.

Читайте також:Гороскоп на 24 січня для всіх знаків Зодіаку. День буде активний і принесе багато позитивних емоцій

І, звичайно, дуже важливо поставити грошове дерево в правильне місце. Це повинен бути сектор багатства в оселі. Він знаходиться на південному-сході квартири.

Це місце повинно бути світлим, чистим, без поламаних або старих речей. А ще тут повинно бути багато світла. Якщо поруч з товстянкою в секторі буде стояти працюючий прилад (телевізор або радіо), то це лише посилить приплив грошової енергії.

You cannot copy content of this page