Грошовий місячний календар на липень: щоб гроші в липні текли до вас рікою, намагайтеся позбавлятися від негативних думок і сумнівів

1 липня: перший день липня пройде в Знаку Скорпіона, а це значить, що його краще присвятити плануванню покупок і фінансових справ. Це прекрасний день для повернення боргів та вирішення організаційних питань на роботі.

2,3 липня: зростання Місяця продовжиться, але вже в Знаку Стрільця. Це два найбільш сприятливих дні в першій половині місяця. Вони відмінно підходять для творчої детальності, а також для покупки чогось грандіозного і дуже важливого.

4, 5, 6 липня: 4 число – останній день зростання Місяця в Козерозі. Стихія Землі і активність Місяця категорично не підходять для витрат. 5 липня – повний Місяць у тому ж Знаку. Це дуже небезпечний день для будь-яких витрат, а також для зміни обстановки. 6 число – дуже сприятливий час для роботи і дорогих покупок, так як Місяць в Козерозі вже почне спадати.

7, 8 липня: в ці дні краще не вирушати у відрядження. Місяць і Водолій – не найкраща команда для фінансової активності. Найкраще буде в ці дні зайнятися творчою роботою, діловими зустрічами.

9, 10 липня: спадний Місяць в Рибах – гарне поєднання. Стихія Води допоможе вам направити свою енергію в потрібне русло. Можна сміливо оновлювати гардероб, робити нову зачіску, купувати квитки на потяг чи літак.

11, 12 і 13 липня: ці три дні краще не присвячувати походам по магазинах, так як Місяць буде спадати в Овні. Це зробить людей менш обачними, тому в разі вчинення вимушених покупок краще користуватися порадами близьких.

14, 15 июля: в ці два дні краще користуватися змовами від злих людей, так як від оточуючих може виходити негатив. З іншого боку, поки Місяць убуває в Тельці, ідеально здійснювати дорогі придбання, витрачати гроші на освіту.

16, 17 18 липня: три дні спадного Місяця в Близнюках можна використовувати як час для планування майбутніх витрат. У ці дні можна також домовитися про вигідний обмін товарів.

19 20 липня: 19 число – останній день убування Місяця в Раку. Це прекрасний час як для роботи, так і для покупок і розваг. 20 липня – Молодик в Раку. У цей день краще не витрачати більше, ніж потрібно.

21, 22 липня: перші два дні зростаючого Місяця пройдуть у Леві. Це прекрасний час для того, щоб витратити гроші на отримання знань. Можна також буде вкладати гроші в новий бізнес, оформляти кредити.

23, 24 липня: Діва і зростаючий Місяць поєднуються не кращим чином. Гроші в ці два дні краще не витрачати, зате можна можна наполегливо працювати для підвищення прибутку.

25, 26 липня: зростання Місяця в Терезах – найкращий час для творчої діяльності і покупки прикрас для дому. Бажано уникати безглуздих прогулянок по магазинах і здійснювати необхідні замовлення в інтернеті.

27 28 липня: Скорпіон і зростаючий Місяць – не найкраща команда для фінансової активності. Стихія Води змусить вас приймати неправильні рішення, тому астрологи радять остерігатися зайвих витрат.

29, 30 і 31 липня: останні три дні місяця пройдуть під егідою Стрільця. Це прекрасні дні для покупки подарунків близьким. Можна також витратитися на незвичайне побачення або на подорож.