fbpx
Поради

Грошовий місячний календар на листопад: навіть якщо ви є людиною, якій легко дістаються гроші, поради експертів будуть дуже корисними

Грошова удача – невід’ємна умова щастя для будь-якої людини. Коли грошей немає або їх мало, нам складніше долати труднощі життя. Щоб цього не відбувалося, дотримуйтесь порад грошового місячного календаря на листопад.

Намагайтеся дотримуватися рекомендацій астрологів, щоб не втратити успіх.

1 листопада: розпочнеться останній місяць осені з спадання Місяця у знаку Діви. Це чудове поєднання. Вдало, що перший день за сумісництвом буде ще й понеділком. 1 число можна вважати одним із найкращих днів для фінансової та робочої активності.

2, 3 листопада: старіючий Місяць у Терезах – це гарний час для зміни обстановки. 2 і 3 числа астрологи радять не виробляти великих витрат і не ризикувати своїм здоров’ям задля зайвої копійки. Потрібно займатися звичними справами та не перенапружуватися.

4, 5 листопада: цей час правління Скорпіона. 4 число – останній день зменшення нічного світила. Це сприятливий час для романтичних покупок та придбання подарунків для близьких. 5 число – сприятливий молодий Місяць, в який можна чекати появи нестандартних ідей.

6, 7 листопада: ще два дуже сприятливі дні, але з тією відмінністю, що Місяць тепер буде рости в знаку Стрільця. Це дуже сприятливі дні для торгівлі. Найуспішнішими у ці два дні стануть представники таких професій, як продавець, менеджер із продажу.

8, 9 листопада: на зростаючому Місяці в Козерозі найуспішнішими людьми стають ті, хто не відволікається на дрібниці і повністю віддає себе робочому процесу. Також у ці два дні краще не добиватися поставленої мети обманом і хитрістю.

10, 11 листопада: дуже сприятливими днями листопада можна вважати 10 і 11 число, тому що зростаючий Місяць під впливом Водолія – ​​це майже завжди добре. У ці дні можна сміливо вирушати у далекі поїздки. Великі доходи чекають на таксистів, далекобійників, водіїв автобусів.

12, 13, 14 листопада: поки Місяць активний в Рибах, астрологи не рекомендують робити дорогі покупки, оформляти кредити, давати або брати гроші в борг.

15, 16 листопада: зростання Місяця в Рибах – це ідеальний час для заробітку, але не для витрат. Від шопінгу краще відмовитись, тому що можна не зупинитися вчасно. Ці дні є ідеальними для тих, хто працює фізично.

17, 18, 19 листопада: 17 і 18 число – два несприятливі дні для фінансової активності, оскільки зростання Місяця не поєднується зі стихією Землі, представленою Тельцем. 19 листопада – повний Місяць у тому ж Знаку. Цей день вдалий для ремонту, переїзду.

20, 21 листопада: спадаючий Місяць у Близнюках — це не найкраще поєднання для активності у бізнесі та фінансовій сфері, але через те, що Місяць все ще буде сповнений сил, можна буде присвятити цей день переговорам, співбесідам.

22, 23, 24 листопада: спадання сильного Місяця в Раку – це час фінансової активності. Можна сміливо міняти валюту, робити покупки. Не бійтеся в ці три дні ставитися до роботи простіше, як до гри. Насолоджуйтесь процесом.

25, 26 листопада: старіючий Місяць у Леві – це час сильного енергетичного дисонансу, який негативно позначиться на вмінні людей заробляти витрачати кошти.

27, 28 листопада: перехід Місяця в Діву подарує нам нові творчі можливості. Великий успіх чекатиме на художників, письменників, музикантів.

29, 30 листопада: спадний Місяць у Терезах краще присвятити зміні обстановки. У ці два дні корисно вирушати у поїздки та подорожі, відвідувати цікаві місця та витрачати гроші на розваги.

You cannot copy content of this page