Грудень буде складним і дивним: попередження астрологів

Останній місяць 2021 року є астрологічним початком нового року. Причиною цього є формування планетарних циклів, які визначать майбутній, 2022-й рік.

Астрологи вважають, що через це грудень може виявитися багато в чому несподіваним і навіть “дивним”.

На початку місяця молодик і сонячне затемнення 4 грудня завершать “коридор затемнень”, а заразом закриють ситуацію, що склалася ще наприкінці весни – з місячним затемненням від 26 травня. Вплив опозицій великих світил ослабне, отже, посиляться інші тенденції.

Сузір’я Стрільця відвідають Сонце, Меркурій, Марс та астероїд Веста. Такий багатий набір “гостей” дасть поштовх оптимізму та новим планам.

До того ж, Юпітер наближається до Риб, туди він прийде 28 грудня, напередодні Нового року. А це вселяє надію на зростання романтичних почуттів, гарний прибуток та покращення спільних позицій добробуту.

Якби не Нептун, який провокує ілюзії. Він у грудні активний як ніколи, часом може затуманювати свідомість та народжувати фантоми очікувань.

Тобто, незважаючи на оптимізм та зростання можливостей, краще відмовитись від якихось масштабних планів. Наприклад, розпочавши ремонт квартири у грудні, ви ризикуєте зіткнутися з несподівано високими витратами та затримками. Зустрічати Новий рік та Різдво тоді доведеться у гостях.

Ближче до зимового сонцестояння 21 грудня Венера розпочне ретроградний рух, і це охолоджуватиме любовні зв’язки. Можуть спливти якісь старі образи, а це загрожує сварками на порожньому місці.

Особистий спокій допоможе впоратися з тимчасовим охолодженням почуттів. Адже все це відбудеться перед Новим роком.