fbpx

Характер чоловіка та звички можна визначити по кольору його авто

Коли чоловік  купує автомобіль, він звертає увагу на безліч аспектів: марка, потужність, габарити, стан, пробіг, ціна. Як виявилося, величезну роль грає і колір автомобіля, так як його вибір, по суті, диктується підсвідомістю.

Загальні характеристики транспортного засобу можуть розповісти про те, який чоловік коханець. А ось вибір кольору допоможе вам зрозуміти, які ж переважають риси характеру і темперамент представника сильної половини людства.

Червоний. Любителі червоних автомобілів – чоловіки дуже неординарні, рухливі і сміливі. З ними вже точно нудно не буде! Такі хлопці пpистpaсні коханці, але, в деяких випадках, схильні проявляти агpeсію і навіть – нacильcтво.

Чорний. Машину чорного кольору вибирають упевнені в собі, цілеспрямовані і активні люди. Вони кар’єристи і часто займають керівні посади. Практичні до мозку кicток. У дружини вибирають розумних, які знають собі ціну жінок.

Відтінки синього. Чоловіки на синій машині – спокійні і мудрі особистості. Вони вважають за краще спочатку думати, а потім – робити. У жінці найбільше цінують вірність і постійність.

Коричневий. Цей колір видає добру, неконфліктну людини і відмінного сім’янина. Такий чоловік на благо своєї дружини і дітей готовий перевернути гори. Спроможність досягати успіху і кар’єрних висот.

Сірий/сріблястий. Відтінки сірого є абсолютно нейтральними в психологічному плані. Цілком ймовірно, що чоловік не одружиться за зовнішньою атрибутикою, а цінує набір внутрішніх якостей: це стосується і техніки, і вибору оточення. Часто це спокійні, грамотні та впевнені в собі водії.

Читайте також: Ім’я майбутнього чоловіка можна дізнатися по своїй даті народження

Білий. Автомобіль цього кольору вибирають акуратні, спокійні і дисципліновані люди, для яких дуже важлива думка оточуючих. З таким чоловіком ви будете як за кам’яною стіною.

Яскраві кольори – фіолетовий, малиновий, салатовий, жовтий, помаранчевий. Такі відтінки виділяють неординарну, активну особистість. З таким хлопцем треба бути завжди легкою на підйом і готовою до експериментів. Власник яскравого транспортного засобу може бути відмінним другом, правда, не виключено, що в особистих стосунках він віддасть перевагу чоловікам.

Джерело.

You cannot copy content of this page