Характер жінки можна визначити за місяцем народження

Легко і швидко визначати характер жінки – бажання кожного чоловіка. Особливо це буває важливим, коли мова йде про вибір супутниці життя. Для цього не обов’язково ретельно вивчати психологію, читати різні гороскопи чи розпитувати спільних знайомих. Достатньо спробувати дізнатися характер за місяцем народження жінки.

Січень

Це місяць народження найтерплячіших і витриманих жінок. У той же час такі жінки можуть мати чоловічий характер. Вони не будуть скаржитися або ділитися одкровеннями, вважаючи за належне гордо і самостійно справлятися з проблемами. Січневі жінки талановиті в кулінарному мистецтві, але не люблять займатися прибиранням.

Лютий

Це місяць народження настирливих і упертих жінок зі складним характером. У них бувають нервові зриви, але в той же час є досить високий самоконтроль. Вони ніколи не бояться труднощів і швидко приймають рішення, які не завжди виявляються правильними. Бувають вразливими і мстивими. Добре маніпулюють людьми, і тому в них вдається кар’єра. Дуже люблять дітей.

Березень

Місяць народження найбільш чутливих жінок. Вони дуже вразливі й ранимі, тому часто проявляють упертість, яка в підсумку обертається їм на шкоду. Дуже недовірливі і вважають себе нещасними. Цим жінкам дійсно важко домогтися успіху через їх сором’язливість. Природа обдарувала цих жінок крихкістю і чарівністю, тому вони так притягують чоловіків-захисників.

Квітень

Читайте також: Астрологи назвали самий гyлящий знак Зодіаку серед чоловіків

Характер жінок по цьому місяцю народження відрізняється такими рисами як сміливість, наполегливість і цілеспрямованість. Ідеальним доповненням є розсудливість і практичність. Ці люди завжди знають, чого хочуть, тому повільно, але вірно досягають бажаного та абсолютно не виносять нестабільності. Емоції і почуття завжди позаду розуму.

Травень

Владні та вимогливі, безкомпромісні та рішучі жінки. Образ не прощають, тому можуть легко можуть розлучитися з чоловіком, хоча потім довго шкодують. Це вперті жінки з провідними якостями, тому їм легше зайняти кабінет начальника, ніж знайти чоловіка. Як правило, найважливіше для них є матеріальний достаток.

Червень

Головна риса жінок, народжених у перший літній місяць – обережність. Часто такі люди дуже ранимі і недовірливі, але при цьому настільки добрі, що ніколи не стануть мстити. Не люблять конфліктів, мають гарну інтуїцію, яка, до речі, допомагає цих конфліктів уникати. Вчинки здійснюють під впливом настрою.

Липень

В цьому місяці народжуються самі скромні та сором’язливі жінки. Вони часто переживають і постійно займаються самоаналізом. Все їх життя визначає настрій. Скромні і романтичні, вміють дуже глибоко відчувати і переживати, але ніколи не показують це. Дім і сім’я для жінок липня – головне в житті.

Серпень

Горді й незалежні жінки народжуються в цьому місяці. Вони також добрі і благородні, але властолюбні і по натурі лідери. Люблять бути в центрі уваги, але незалежні. Мають велику харизму, і, незважаючи на те, що постійно притягують до себе чоловіків, дуже цінують сімейні відносини. Дуже чесні і порядні, тому часто бувають обмануті.

Вересень

Запальні та емоційні жінки цього місяця відрізняються цілеспрямованістю і ощадливістю. Вкрай самолюбні і скупі, тому важко розлучаються з боргами. Люблять бути в компаніях, але завжди пам’ятають про власну вигоду. Дуже ревниві і незалежні, великі чистюлі, педантичні і вміють дуже смачно готувати.

Жовтень

Прості, дотепні у спілкуванні жінки. Практичні, великодушні, але безкорисливі з друзями леді. Рішення приймають тільки після ретельного обмірковування. Мають хорошу пам’ять. Ці жінки дуже принципові і зраду не прощають, хоча завжди намагаються зберегти сім’ю, в якій виступають лідерами. Дуже хазяйновиті.

Листопад

Дуже розважливі, самолюбиві та егоїстичні жінки. Їх обранцю доведеться змиритися з тим, що їхня думка буде рідко братися в розрахунок. Не вміють економити та не можуть відмовити собі у якійсь непотрібній дрібниці вартістю кілька сотень гривень. Дуже пристрасні в любові, сeксуальні і темпераментні.Вміють любити глибоко і сильно. Додаткові риси характеру визначаються за датою народження.

Грудень

Емоційні жінки з вибуховим характером. Наполегливі і безстрашні, незалежні і прямі вони будуть домагатися успіху, долаючи будь-які перешкоди. Дуже товариські, романтичні, ідеалістичні, запальні, хороші подруги. Не відрізняються ощадливістю, тому в сімейному житті часто відчувають труднощі.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram