fbpx

Хлопчику сказали, що бабуся пoмepла: Син Дмитра Шепелєва і Жанни Фріске переніс опepaцію

4-річному синові Жанни Фріске зробили опepaцію. Сім’я Жанни Фріске і раніше не може домовитися про зустрічі з Платоном. Хлопчик відновлюється після перенесеного захвopювання, але Дмитро Шепелєв не дозволяє рідним бабусі і дідусю провідати єдиного внука.

Уже кілька років минуло від смepті Жанни Фріске, а її батьки до сих пір не мають можливості бачити онука. Через війну з Дмитром Шепелєвим Ольга Володимирівна і Володимир Борисович позбавлені регулярних зустрічей з Платоном. Більш того, хлопчикові недавно сказали, що бабуся Оля помepла.

“Якщо він здатний сказати, що бабуся Оля помepла, думаю, він готовий на все, тільки щоб дитина не бачив ні бабусю, ні дідуся, ні тітку. Я ніби комашка, яку хочуть просто розтерти. У нього немає ніякої поваги до дорослих. Не те, що я, Жаннина мама, у нього немає поваги до людей. В цьому році не було жодної зустрічі з онуком. Він спеціально це робить”, – зізналася мама Жанни Фріске журналістам “Комсомольської правди” .

Вона впевнена, що Шепелєв щоразу вигадує щось нове, аби не дозволяти Платону бачитися з бабусею і дідусем. Нещодавно хлопчик переніс операцію, але у батьків Жанни не було можливості його провідати.

Ольга Володимирівна турбується про здоров’я онука, але вона не знає у кого можна запитати про його самопочуття, адже Дмитро перекрив доступ до Платона. “Зараз він сказав, що у дитини видалені адeнoїди, у дитини була опеpaція. Дійсно, пройшла опеpaція. Дитина відновлюється. Але це амбулаторно, він не лежав у лікарні, ви знаєте, що таке адeнoїди у дитини. Я навіть не знаю, у кого запитати про стан здоров’я мого внука”, – заявила мама Фріске.

Жінка боїться, що скоро Платон зовсім перестане їх впізнавати. На одній з останніх зустрічей стався неприємний інцидент. Ольга Володимирівна прийшла в дитячий музичний театр, щоб побачитися з хлопчиком, але той не захотів приймати подарунок від бабусі.

Читайте також: “Після “Ібіци” дивитися на нього не можу. Він у мене з г*внoм асоціюється”: Кіркорова гocтро розкритикували за вyльгapний танець з Лорак

“Я підійшла і запитала охорону: “Чоловіче, я бабуся, я можу сісти поруч з онуком, у мене 1,5 години зустрічей на місяць?”. Платон мене відразу впізнав, зрадів, показав мені якусь переводілкі на руці. Тут же потім тато йому зробив якийсь знак, він втік до батька. Я його пізніше покликала: “Платоша, підійди, бабуся скучила, дістаю йому іграшку, а він мені тихенько каже: “А мені не дозволяють від вас подарунки приймати”, – повідомила Ольга Володимирівна.

У квітні Платону виповнюється 5 років і швидше за все сім’я Жанни Фріске не зможе особисто привітати хлопчика.

А ви вважаєте правильно чинить Дмитро Шепелєв, не дозволяючи бабусі і дідусю бачиться з єдиним внуком?

You cannot copy content of this page