fbpx

Хлопець був зі звичайної сільської родини, з купою проблем і боргів, і батьки Ксюши, природно, були проти їхніх стосунків. Але дівчина нікого не слухала, і заявила батькам, що виходить заміж

Оксанка була дівчиною видною, багатою. Але не хотіла ні з ким зустрічатися, тобто їй не щастило з хлопцями, в основному, як говорила мама, не з нашого кола.

З сусіднього села, на дискотеку, приїхали хлопці, чоловік вісім, відзначали зустріч друга, що прийшов з армії.

Хлопчина, що був в компанії відразу поклав око на Ксюшу, крутився біля неї весь вечір. Вона теж була хороша, танцювала з ним, очима стріляла.

На наступний день він знову приїхав, і після дискотеки, проводив її до будинку. Так поступово у них закрутилося, любов, стосунки.

Ксюша закінчувала інститут, і приїхала до батьків у село на літо, вона не думала, що полюбить так сильно хлопця, що розставання для неї було нестерпно.

Хлопець був зі звичайної сільської родини, з купою проблем і боргів, і батьки Ксюши, природно, були проти їхніх стосунків. Але дівчина нікого не слухала, і заявила батькам, що виходить заміж.

Дівчина стояла на своєму, і батькам нічого не залишалося, як прийняти вибір дочки.

Шикарне весілля зробили батьки Ксюші, адже вона єдина дочка, улюблениця і розумниця.

Молоді незабаром поїхали в місто, в подаровану квартиру, батьками Ксюши. І життя молодих увійшло в звичайне, буденне русло, як у всіх були сварки, нерозуміння.

Ксюша дуже старалася догодити чоловікові, але чоловік розслабився, довго не міг влаштуватися на роботу, виходив у справах, і міг не відповісти на телефон.

Ксюша закінчила інститут, влаштувалася на гарну роботу, а чоловік міняв роботи одну за одною. Йому було зручно і комфортно, і Ксюші весь час здавалося, що після весілля охололи їхні почуття, і вона вже не так сильно кохає свого молодого чоловіка.

You cannot copy content of this page