fbpx

Хочеш достойного чоловіка поряд? 7 фраз, які має вивчити кожна жінка

Якого саме чоловіка Ви хочете бачити поряд з собою? Більшість жінок скаже приблизно наступне: цікавого співрозмовника, люблячого, турботливого, приcтрaсного … список можна продовжити. Однак щоб отримати бажане, потрібно щось віддати. Але от питання: а чого ж хоче чоловік? Що йому дійсно потрібно від Вас натомість?

«Жінки люблять вухами», – говорить відома приказка. Але якщо Ви застосуєте це правило до Вашого обранця, Ви не тільки не помилитеся, але і сильно виграєте. Чоловіки не в меншій мірі залежать від того, що вони чують від коханої жінки.

Ваші слова можуть зробити чоловіка Богом або … заподіяти йому страждання. І від цього будуть залежати Ваші відносини з ним. Так що ж представники сильної половини людства хочуть чути від своїх жінок?

Пропоную Вашій увазі кілька найпоширеніших фраз, які будуть звучати для Вашого чоловіка музикою. І звичайно підвищать якість ваших відносин!

Читайте також: “Здрастуй, старість, я твоя” – готувалася до найгіршого, а треба було до пoлoгів

1. Як ти себе почуваєш?

Він дійсно хоче Вашої турботи про нього. Турбота дає Вашому чоловікові відчуття глибини і міцності ваших відносин. Адже так Ви даєте зрозуміти, що Вам важливо його фізичне, моральне та емоційне благополуччя. Ось що говорять чоловіки, які чують ці фрази:

«Я відчуваю себе людиною, про яку дбають, якого слухають, чують і розуміють». «Я розумію, що їй дійсно небайдуже, що я відчуваю в складній ситуації, і вона по-справжньому хоче мені допомогти».

2. Мені з тобою безпечно.

Коли чоловік любить Вас, він хоче, щоб поряд з ним Ви відчували комфорт, затишок і захищеність. Даючи йому зрозуміти, що його зусилля не були марними, Ви надихаєте його продовжувати докладати зусилля в цьому напрямку. Ось як відгукуються чоловіки на ці слова:

«Я зрозумів, що створив хорошу базу, на якій можна будувати багато іншого, розвивати наші відносини». «Я зробив би для неї ще більше!»

3. Я підтримую тебе.

Мене не турбує, що думають інші, я краще знаю тебе, і я впевнена в тобі. У моїх очах ти в будь-якому випадку прекрасний (сильний, талановитий, цілеспрямований …) чоловік.

«Моя дружина – моя фортеця», – так перефразував відомий артист Євген Жариков відомий крилатий вислів. Кращий спосіб, що означає підтримку, мабуть, важко знайти.

Ваш чоловік повинен знати, що він може розраховувати на Вас. Завжди. І в моменти, коли він йде на ризик, і тоді, коли він розливає шампанське, щоб відсвяткувати перемогу.

Але ж чоловік – це втілення сили. Чи потрібна йому підтримка? Ви значимі для свого чоловіка як ніхто інший. І коли Ви підтримуєте його, вірите в нього і пишаєтеся ним, він стає ще сильніше :

«Її підтримка додає мені впевненості, що я можу вирішити багато проблем». «У мене додалося сил». «Я відчуваю себе готовим витримати жорсткі умови, в які я поставлений».

4. Ходімо куди-небудь.

Ваш чоловік хоче, щоб Ви проводили з ним час, і не тільки в разі важливих і корисних справ. Струс, перемикання, гра, позитивний заряд емоцій потрібні йому як повітря! Відносини стають прісними і перетворюються в рутину, якщо весь час ідуть моделі «будинок – робота, робота – будинок, вихідні – телевізор».

Тому влаштовуйте маленькі свята. І не зациклюйтеся на чомусь одному. Якщо зазвичай він водить Вас в кафе або ресторани, зробіть прийом у себе. А якщо Ви до того ж приготуєте страву, яка виходить у Вас майстерно або яка йому до смаку, Ви виграєте подвійно!

А як вважають чоловіки?

«Задоволення від часу, проведеного разом, так освіжає наші відносини!» «Зазвичай після подібних заходів у нас особливий сeкс».

5. Я хочу тебе.

Ваш чоловік хоче знати, що він все ще бажаний для вас, збyджyє вас, і ви не можете дочекатися моменту, коли опинитеся з ним. І зовсім необов’язково щоразу сподіватися, що він ініціює все. Зробіть перший крок! Нехай він знає, як сильно ви його кохаєте. Ви не ризикуєте бути нав’язливою або нескромно.

Чоловіки від цього в захваті:

«Це допомагає мені почувати себе сeксyально сильним». «Мене це рoзпaлює!» «Я знаю, що я цікавий, бажаний, це додає тепла в стосунках, робить нас ближчими».

6. Дякую!

Величезна кількість чоловіків хочуть просту річ: щоб їх цінували за те, що вони роблять. Він знає, що Ви маєте потребу в ньому. Він прагне Вам допомагати. Люблячий чоловік бажає зробити Вас щасливою, у нього це в крoві.

Тому щиро висловлюйте йому свою вдячність. Не скупіться! Це пальне, яке стимулює його продовжувати в тому ж дусі:

«Я знаю, що мою наполегливу працю і результати вона оцінить високо. Тому я готовий докладати зусилля». «Її вдячність – це для мене знак, що я роблю її щасливою, а значить, я справжній мужик!» «Коли я роблю щось для неї, вона відчуває себе особливою і готова багато давати взамін».

7. Я кохаю тебе.

Коли Ви говорите «Я кохаю …», Ви звертаєтеся до нього серцем. І його серце відгукується у відповідь. Він відчуває всім своїм єством, що Ваша любов непохитна і безумовна. Він перестає боятися своєї уразливості і отримує можливість висловлювати свою любов у відповідь. Хіба це не те, чого ви хочете?

«Жінка, яка може сказати про свої почуття відкрито і сильно, – це подарунок долі». «Для мене слова дуже важливі. Але якщо ці слова супроводжує люблячий погляд, а ще краще ніжний дотик або обійми, це просто кайф!»

Отже, якщо Ви захочете показати Вашому чоловікові, як багато він значить для Вас, застосовуйте всі фрази, про які йшла мова. Нехай Ваше мудре чуття підкаже Вам, як і в яких комбінаціях робити це. І Ви станете для нього єдиною і неповторною.

Автор – Ярослав Самойлов

You cannot copy content of this page