fbpx
Життя

Хочу жити з татом і його красивую дружиною, а не з тобою, мамо

З чоловіком Наташа розлучена років 5 вже, а нещодавно він знову одружився. З його новою дружиною Наташа майже не знайома, а от їхня 10-річна донька Сабіна буває у тата практично всі вихідні і свята. Нова дружина дуже добре з нею спілкується, дівчинці завжди там раді. І ось приблизно 3-4 місяці тому Сабіна почала просити Наташу, щоб та відпустила її жити до тата і його дружини – назовсім.

Справа в тому, що нова дружина, її Світлана звуть, дуже красива, здається працює ведучою. Але Сабіна завжди її бачить дуже ошатною, показувала Наташі постійно фотографії Свєти, захоплювалася нею, називала її «красивою» і «принцесою». Вперше Сабіна сказала матері фразу: хочу жити з татом і його красивою дружиною, а не з тобою – в пориві образи. Наташа не звернула на це уваги, думала минеться, просто дитина образилася. А потім дівчинка почала часто просити «по доброму», вже називаючи Світлану по імені.

Світлані трохи більше 20 років. Наташа розгубилася від таких заяв. Причому Сабіна проситься більше навіть до Світлани, ніж до батька. Скажу відразу, Світлана ніякого відношення до розлучення Наташі з чоловіком не має, хороша людина, мабуть, але дуже, просто до істерики подобається Сабіні. Наташа не знає – що робити.

Дійшло до того, що почала соромити дитину: рідну матір на чужу тітку проміняти хочеш? Хоча розуміє, що так не можна. Радити Наташі стати такою ж красунею, вибачте – не реально. Якщо Світлана 180-сантиметрова зеленоока блондинка, то Наташа 164 см зросту і руденька ну ніяк в Світлану не перетворитися. Для своїх параметрів вона дуже добре виглядає, просто краще не стане.

Наташа з чоловіком колишнім намагалася поговорити, але той вважає це маячнею і фантазією дитини, на яку не варто звертати уваги. А дівчинка, повернувшись від батька, ридає і вимагає від матері відвезти її назад, причому найчастіше кричить: до Свєти (а не до тата). Єдине, що хтось запропонував – дозволити Сабіні пожити у батька довше і побачити Світлану не при параді. Може дитину «відпустить»?

Але Наташа каже, що батько дочку дуже любить, але ось взяти її на робочі дні не може, так що тільки свята і вихідні залишаються, тому що вони з дружиною працюють. Правда була й інша думка: Сабіна спеціально матір доводить, бачить, як їй боляче, тому повторює цей «фокус» знову і знову. Але мені здається, що навряд чи дитина в такому віці на таку підлу поведінку здатна, та й навіщо їй так цілеспрямовано маму доводити?

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page