fbpx

Хороший хлопець Всеволод, багатий, власник бізнесу, будинок за містом, квартира в центрі – чудо, а не хлопець, але одружився він з Анькою. Стpaшна дівка, “колхоз”

У моєї подруги син – чудовий хлопець, Всеволод. Вчився добре, закінчив ВУЗ, пішов працювати, було важко. Тепер багатий, власник бізнесу, будинок за містом, квартира в центрі – кажу ж – чудо, а не хлопець. Але … як завжди є АЛЕ.

Одружився він з Анною. Стpaшна дівчина, “колхозанка” з неблагополучної сім’ї, зла, заздрісна і жорстокa. Це не слова свекрухи, яка віддала єдиного синка в чіпкі лапи, це науковий факт. Насамперед хитромудра дівка позбулася всіх друзів чоловіка. «Навіщо вони тут потрібні, тільки пити приїжджають, тягнуть з тебе гроші і час, в басейні купаються – сенсу від них нуль – їздять на тобі.» Потім послідовно позбулася родичів. Джерело

Сім’я у Всеволода велика і дружна – застілля, привітання зі святами, часті дзвінки – хороша сім’я, міцна. Анька спершу очі закривала на кожен дзвінок від родичів, важливі справи придумувала, коли їх в гості запрошували і мучилася мігренню, коли до них хтось повинен приїхати.

Загалом незабаром тільки мама стала приїжджати зрідка, тому що з онукою дуже хотіла спілкуватися. І за сином, звичайно, сумувала. Анька кожен раз скандал примудрялася влаштувати.

Не істерику з криками, а тихо так, шипінням висловлювала матусі, що «ми так дитину не виховуємо, я вам вже п’ятсот разів про це говорила, але мабуть вас не пройняти» «подарунки свої не возіть дешеві, ми тільки в дорогому ходимо, а ви навезете – дівати нікуди ».

Всеволод поруч стояв і кивав, мовляв, мам, ну їй богу. Вчора зустрічаємося я, вона і ще одна знайома. Подруга плаче, тремтячими руками смс показує. Там Анька їй пише, не соромлячись у виразах, що вони з Всеволодом вирішили, що їй краще більше до них не приїжджати і купа ще всякої гидоти.

Вона ридає, каже Всеволод дзвонив, каже: «Мамо, ну ти Аню дратуєш, вона після того як ти приїжджаєш, потім три дні в себе прийти не може.» Але не суть. Ми сидимо з нею вражені, бідний Всеволод, так як так, та ось же не пощастило.

Читайте також: Потрапила свекруха до лікaрні «з сеpцем», а повернулася з новонародженою Ганнусею

І тут наша знайома каже: “А вона-то тут причому? Ти такого сина виховала, жорстокого і безсердечного”. Ой ну ми кричали на неї, що вона нічого не розуміє, він нічого може зробити, якщо вона така, він заради сім’ї, заради миру в усьому світі, та ти б бачила якою він був дитиною, мамці в шостому класі листівку на 8 березня знаєш яку подарував? Так ми тобі покажемо, там сердечко і квіточку сам намалював. І якби не ця Анька …

Вона плечима тільки знизала, каже, якщо людина не підла, то жодна Анька не змусить її такою бути. І пішла. А у мене раптом як харчова плівка з очей упала. Я все життя виховувалася в парадигмі – хорошому мужику дружина погана дісталася. А тут на тобі. Виявляється, людина підла бо підла, а не тому що її змусили злі чорти.

You cannot copy content of this page