fbpx

Хрещення Господнє: чого не можна робити жінкам 19 січня

19 січня православні християни відзначають третє і заключне свято в низці зимових значущих дат – Хрещення Господнє.

Що не можна робити жінкам на Водохреща 19 січня

І незважаючи на те, що всі знають про купання в ополонці в цей день і про освячення води, мало хто знає про заборони, пов’язаних з цим святом.

Наприклад, у Водохресний Святвечір не можна їсти скоромну їжу. Тобто, 18 січня православні християни дотримуються посту.

Також 19 січня не можна готувати їжу. Тобто, треба приготувати всі святкові страви заздалегідь, щоб легко і швидко накрити святковий стіл.

Не можна в Хрещення ні прати, ні шити, ні вишивати. Тобто, слід відкласти всі буденні справи, присвятивши час відпочинку, спілкування з родиною, молитві. До слова, прати не можна ще два дні після свята.

Лаятися, сваритися, з’ясовувати стосунки на Хрещення також не варто. Інакше весь рік в будинку будуть проблеми.

Набираючи освячену воду в церкві не можна штовхатися і пробиратися першим. Вважається, що така поведінка вкрай негативно позначиться на здоров’ї.

Повернувшись з храму не можна відразу сідати за стіл. Жінкам варто освятити будинок водохресною водою і намалювати крейдою хрeстики над дверима і вікнами. Вважається, що це захистить будинок від бiди.

Не можна в це свято і скупитися. Інакше весь рік будуть проблеми з грошима. Тому варто і подавати милостиню, і давати гроші в борг, якщо у вас просять. Все повернеться сторицею.

Читайте також: Сила свяченої води: як позбутися неприємностей і невдач

Також на Хрещення не можна вoрoжити. Інакше можна свою долю змінити на гiрше.

Що треба зробити жінкам на Водохреща 19 січня

Треба неодмінно піти на службу в храм, помолитися про рідних і близьких.

Обов’язково потрібно зварити кутю. Але вона повинна бути пісною, тобто без додавання вершкового масла, вершків або молока. І їсти її треба у Водохресний Святвечір.

У саме свято неодмінно веселіться і відчуйте всю світлу радість, яку несе Хрещення.

You cannot copy content of this page