fbpx

Христос Воскрес! А насправді, що ці слова означають?

В ці, Великодні дні, ми багато будемо чути: «Христос Воскрес, Воістину Воскрес», і самі будемо багатьох вітати цими словами. А насправді, що ці слова означають? Знаючи, що ми не просто констатуємо факт воскресіння Сина Божого, Ісуса Христа, а ми розуміємо, що це одна із найвеличніших подій, яка була на землі.

Воскресіння Ісуса – було апогеєм Його життя і це, унікальне явище – воскресіння Христа, мало неймовірне значення для всього людства! А якщо практичніше – що означає воскресіння Христа для мене особисто? Адже погодьтесь, що для багатьох людей воскресіння Ісуса Христа залишається лише додатковим вихідним днем, можливістю гарно по-їсти та піти в церкву, і… по-суті все.

Читайте також: Свята Плащаниця: треба знати, що цілунок плащаниці замінює святе причастя

Але воскресіння Ісуса Христа, це не просто обряд, чи освячення пасхи. Воскресіння Ісуса – це найперше воскресіння наших душ із рабства гріха через усвідомлення та прийняття жертви розп’яття Христа. Воскресіння Ісуса – це сила для звільнення від будь якого прокляття. І так це шанс для кожного з нас, щоб налагодити особисті відносини з Богом.

В Біблії знаходимо заклик до кожного – це намагання пізнати силу воскресіння Ісуса Христа (Филип`янам 3:10). Сила воскресіння Христа починає діяти в житті людини, коли вона ціленаправлено хоче пізнати її і робить зусилля на шляху до цього пізнання!

Сила воскресіння Христа – це найперше та сила, яка здатна звільнити будь-яку людину від всяких хворіб, гріхів та прoклять! Скільки людей сьогодні хворих, скільки кaлік, а яка сила сuленна живе у гріхах і не можуть звільнитися від залежностей блyда, алкоголю, нaркотиків, куріння, обману, хабарництва… Ось саме ця сила воскресіння Христа є тією єдиною силою, яка звільняє від всякого зла! Адже, коли Ісус воскрес – Він продемонстрував свою перемогу над сатаною і над всім царством зла, і над самою смeртю!

І вас, що мертві були в гріхах, Він оживив разом із Ним, простивши усі гріхи, роззброївши влади й начальства, сміливо їх вивів на посміховисько, перемігши їх на хресті! (Колосянам 2:13-15)

Ось в чому річ, людина через власні гріхи, є меpтвою перед Богом, але сила воскресіння Христа, оживляє і дає її сили більше не жити в рабстві гріха та прокляття, а набути нового, прекрасного життя. Ісус викупив нас від влади сатани і він вже немає над нами влади, якщо ми Господні і віддали наше життя Йому:

Що визволив нас із влади темряви й переставив нас до Царства Свого улюбленого Сина, в Якім маємо відкуплення і прощення гріхів. (Колосянам 1:13-15)

У воскресінні Ісуса є велика надія на майбутнє! Христос своєю жертвою, відновив втрачені відносини людини з Богом і тим самим подарував людині майбутнє наповнене Небесним змістом!

Ця сила може діяти і у Вашому житті, якщо Ви схилитесь в ці святкові дні перед Богом, розкаєтесь в своїх гріхах та попросите, щоб Ісус Христос став Вашим Господом і Спасителем від тепер і аж навіки та жив у вашому серці. Та приймете рішення більше не грішити, ходити кожної неділі в церкву, читати щоденно Біблію – воскресіння Ісуса Христа стане для Вас реальністю, що в свою чергу принесе вам багато благословінь від Господа та найголовніший дар – вічного життя!

Отже, воскресіння Ісуса Христа це не красиво випечений хліб, а:

свобода від гріха;

зцілення від хворіб;

звільнення від всяких проклять;

радість, мир і святість у власному житті;

спасіння душі та впевненість у вічності;

глибокі та рідні відносини з Богом;

персональна сила, щоб жити щасливо;

сила, щоб реалізувати своє життєве призначення!

Саме сила воскресіння Ісуса – це найперша та сила, яку потребує кожна людина!

Чи дія ця сила у Вашому житті? Можу від себе особисто сказати – в моєму житті вона діє! Сила воскресіння Ісуса Христа – це реальність!!!

Поставте собі за мету, щоб пізнати ось цю, унікальну силу воскресіння Христа, щоб шукати Господа, щоб щоденно молитись та взивати до Бога, каючись за всі свої погані вчинки.
Прагніть Господа найбільше в своєму житті і Ви обов`язково побачите, що Бог Вам відповість та благословить Вас, адже Він Сам сказав: «Хто шукає, той знаходить» та «Прийдіть до Мене усі струдженні та обтяжені, і Я заспокою Вас».

Сергій Гула

You cannot copy content of this page