Хто ж має першим переступити поріг нової квартири? Кіт чи чоловік? І які дні є сприятливими для переїзду

ПЕРЕЇЖДЖАЄМО В НОВУ КВАРТИРУ. Джерело 

Переїзд для будь-якої людини є дуже важливою подією. Дуже багато людей хвилюються про те, як він пройде, чи правильно ними вибрано житло і чи не очікують їх якісь несподіванки при заселенні в нову квартиру.

Більшість очікує від життя щасливих змін у майбутньому, але деякі бояться порушити її звичний хід. Залишаючи будинок, де жили покоління їхніх родичів, вони побоюються втратити удачу.

У нове житло необхідно захопити зі старої квартири все найулюбленіше і дороге. Тут з першого дня повинна звучати дуже красива музика, на підлозі лежати кращі килими, а меблі слід поставити по можливості нові.

Читайте також:З Олегом було затишно і спокійно. З Андрієм серце вискакувало з грyдей. Оксана згадала їхню з Олегом останню зустріч над ставом

Відразу ж після в’їзду бажано сісти за стіл і скуштувати смачні страви, щоб створити чудовий настрій, яке назавжди оселиться в цьому будинку.

ЯК ПОТРІБНО ВХОДИТИ В НОВЕ ПРИМІЩЕННЯ?

За старовинною традицією першим поріг переступає кіт. Він повинен зробити це сам. Ні підштовхувати, ні вносити його на руках не можна. Тільки після того, як він увійшов у двері і прогулявся по дому, туди заходять  люди.

У квартиру входити потрібно, починаючи з найстаршого члeна сім’ї, і закінчуючи наймолодшим.

Той, хто переступає поріг першим, повинен нести горщик з квіткою на витягнутих руках так, щоб рослина виявилася в приміщенні раніше людини. Тоді вона забере на себе всю нeгaтивну енергію житла.

Входити слід дуже обережно, не спотикаючись, бо така подія є дуже поганою прикметою.

При в’їзді в нове приміщення кожен член сім’ї повинен загадати щось особливе. У подібний день збуваються будь-які бажання.

Увійшовши в нову квартиру, під поріг потрібно покласти три монети великого номіналу, щоб добробут ніколи не покидав будинок.

Після того, як зайшов наймолодший, мати повинна за дверима насипати побільше солі. Це робиться для того, щоб відвести будь який нeгaтив від помешкання. Інші члени сім’ї одночасно розвішують по стінах ікони і обереги.

ОБЖИВАННЯ НОВОГО ПОМЕШКАННЯ:

Бажано не тільки окропити, але і протерти всі вертикальні і горизонтальні поверхні святою водою. Таким способом остаточно закріплюють свою присутність в оселі.

Необхідно розкласти речі для переїзду так, щоб стіл був перенесений в будинок перш за все. Подібний знак дуже важливий, тому що, чим швидше буде в новому місці приготовлена їжа, тим багатшим і щасливішим стане в ньому життя.

Розставляти речі повинні чоловіки і старші діти, а мати і молодші хлопці в цей час готують частування для всіх присутніх.

Дуже важливою є перша ніч в новій квартирі. Для того, щоб провести її спокійно, потрібно не полінуватися і доставити в неї ВСІ речі.

Перед тим, як лягти в ліжко, потрібно обов’язково прибрати і в міру сил і можливостей привести в порядок ВСІ несправності.

По можливості першу добу в новому житлі краще провести вже після повного ремонту приміщення.

Для допомоги при переміщенні і для святкування події бажано запросити кращих друзів і найдорожчих родичів.

ЯКІ ДНІ СПРИЯТЛИВІ ДЛЯ ПЕРЕЇЗДУ:

Багато хто не може вирішити, в який день краще переїжджати.

Для такої події існує чимало прикмет:

Перша доба тижня не сприяє цьому. Ті, хто все-таки зважилися на подібне, ризикують потрапити в тривалу низку нeвдaч;

У вівторок переїзд буде дуже вдалим. Щастя назавжди увійде в новий будинок;

В середу краще утриматися від заселення в квартиру. Існує повір’я, що тоді притулок стане тимчасовим, а друзі не приживуться в ньому;

Четвер цілком підходить для переїзду. Всі труднощі, що виникли в цей день, будуть благополучно вирішені;

В п’ятницю краще залишитися в колишньому будинку, інакше людину чекають численні прикрoщi та нeприємнocті;

Самим благополучним днем для переїзду вважається субота, так як в такий день здійснюються навіть найсміливіші задуми;

Неділя цілком підходить для реалізації планів, але краще цей час присвятити відпочинку.

Тому, в які дні – змінити житло, людина повинна вирішити сама.

Велике значення для цього має і погода:

Залишати старий будинок під час дощу завжди вважалося запорукою успіху. Вода – дуже потужна субстанція, здатна змити будь який найважчий згусток нeгaтивнoї енергії. Таким чином, всі минулі нeгaрaзди залишаться в колишньому житлі, а в нову квартиру людина увійде повністю очищеною;

Якщо на небі видно веселку, це є дуже гарною прикметою. Переїзд, здійснений в цей день, обіцяє багато щастя і радості в майбутньому.

Крім того, цей знак говорить про те, що нове житло вибрано вірно;

Але якщо на вулиці вибухнула гроза, то така прикмета стає дуже нeхoрoшим знаком. Така подія свідчить про те, що будинок стане місцем постійних нeпoрoзумiнь і cвaрок. Вважається також, що вищі сили попереджають, що від переїзду ще не пізно відмовитися зовсім.

Потрібно сказати, що переїзд є відповідальною справою. Тому поставитися до нього слід дуже серйозно.