Хто зі знаків Зодіаку найбільше схильний до повноти

Виявляється, про те, як легко ви зможете набрати зайву вагу, може підказати ваш знак Зодіаку. Розташування зірок і планет в особистому гороскопі впливає не тільки на характер і темперамент, а й особливості фігури і харчові пpистpaсті кожного з нас.

Підказки зірок допоможуть дізнатися особливості кожного знака Зодіаку і підкоригувати свої слабкі сторони, щоб залишатися стрункими.

Вічно зайнята і амбітна Жінка-Овен не завжди надає належного значення тому, що з’їсти, тому часто через дефіцит часу, вдається до не дуже здоровиx перекусів фаст-фудом і бутербродами.

Жінки-Близнюки більш педантично ставляться до їжі, вони завжди в курсі нових корисних дієт, до того ж люблять рух і активний спосіб життя. Рідко стpaждають від повноти.

Одне з найбільш слабких місць емоційної Жінки-Рак – травний тракт. Неправильне харчування і емоційні «гойдалки» можуть стати причиною зайвої ваги.

Жінка-Лев цінує достаток у всьому, в тому числі не може відмовити собі в задоволенні смачно поїсти, тому набрати зайву вагу їй простіше простого. Представниці цього знаку потрібно вміти вчасно зупинитися і не переїдати.

Педантичні Жінки-Діви вибагливі в їжі, за це відповідає їх чутлива система травлення. Вони наполегливі в досягненні цілей, тому, навіть набравши зайві кілограми, зроблять все, щоб швидше їх позбутися.

Жінки-Терези в будь-якому віці не відрізняються худорбою. Зірки спочатку «заклали» в них схильність до повноти, з якою багатьом доводиться боротися майже все своє життя. Активний спорт і правильне харчування допоможуть зберегти стрункість до глибокої старості.

Жінки-Тельці великі ласуни, їм буває дуже складно відмовити собі в зайвому шматочку тортика або шоколадці з горіхами. Зберегти стрункість допоможе помірність в солодкому.

Енергійні Жінки-Скорпіони спалюють жири своєю активністю і емоційним ставленням до життя. Їм досить складно погладшати, якщо навіть вони і обзаведуться зайвими сантиметрами в талії, будуть сприймати це з притаманним їм оптимізмом, без тpaгедій і переживань.

Активні й імпульсивні Жінки-Стрільці – люблять гостроту відчуття і в житті, і в їжі. Захоплення вечірками, жирною і гострою їжею, любов до калорійним десертів, на жаль, не забаряться позначитися на фігурі.

Неспокійний і тривожний характер Жінки-Козерога і бажання смачно і рясно поїсти, відкладає свій відбиток на вигляді. Однак бажання бути досконалою в усьому, допомагає підтримувати фігуру.

Читайте також: Оберіть квіти і дізнайтеся, які приємні події вас чекають цієї весни

Таке враження, що активні Жінки-Водолії нерідко взагалі забувають про хліб насущний. Їм складно погладшати – бурхлива діяльність відволікає їх від обідів і вечерь.

Витончені і чутливі Жінки-Риби схильні до прояву крайнощів: то захопленням різними дієтами, то пpистpaстю до шкідливої їжі і переїданням. Уникнути зайвої ваги допоможе правильний графік роботи-відпочинку-прийому їжі.

Джерело.