fbpx
Здоров'я і краса

Які дорогоцінні камені підходять вам за знаком Зодіаку

За твердженнями астрологів камені-талісмани потрібно вибирати відповідно до свого знаку Зодіаку. Розібравшись у цьому питанні, ви здобудете щастя, удачу та вбережете себе від всіх негараздів.

З давніх давен, ще наші предки знали що, кожен камінь має свою індивідуальну енергетику, яку потрібно правильно використовувати для своїх благ і щастя . Головною умовою, при носінні амулету чи оберегу з каменю є благі наміри людини.

При виборі та покупці свого каменя-талісмана бажано орієнтуватися на власну дату народження і те в якій позиції знаходиться ваш знак Зодіаку. Для вогняних знаків Зодіаку найраще підходить такий камінь, як  Сердолік, який потрібно носити у вигляді кільця, головний метал – Золото.

Індивідуальні камені: Овен – смарагд, яшма; Стрілець – бірюза, гранат; Лев – сардонікс. Знакам Земної стихії  бажато поріднитись з каменем Родонітом, це може бути срібний браслет чи підвіска.
Індивідуальні камені: Телець – агат, онікс; Козеріг – гематит, гагат; Діва – сардонікс, хризоліт.

Повітряні знаки Зодіаку здобудуть впевненість і багатство, якщо носитимуть прикраси з Цитрину, при умові що прикраса буде тільки геометричної форми. Індивідуальні камені: Близнюки – місячний камінь, Терези – лазурит; Водолій -халцедон, лазурит.

Зберегти свої статки та примножити  представникам стихії Води в допомогу прийде  Бірюза, носіть прикрасу- браслет з срібла. Індивідуальні камені: Рак – сердолік, місячний камінь; Скорпіон – карбункул, корал; Риби – перли, яшма. Щоб максимально точно підібрати для вас потужний оберіг у вигляді каменю, необхідно знати вашу приналежність до тієї чи іншої тварини, згідно з
китайським календарем.

1. Щур – рекомендовано носити прикрасу з аметистом. Він буде вашим захисником від наслідків неправильно прийнятих рішень.

2. Бик –  головний камінь Биків – смарагд. Він допоможе підтримувати ідеальний баланс у взаєминах з другою половиною і захистить від дрібних негараздів.

3. Тигр. Це запальні представники знака, яким зайва емоційність часто заважає прийняти правильне рішення. Подолати це допоможе турмалін: він врівноважить характер Тигра та стримає його запал.

4. Кролик. Щоб гроші в кишені завжди водилися, а просування по кар’єрних сходах було процесом успішним і невпинним, Кроликам потрібно носити талісман з  топазом.

5. Дракон – камінь бурштин допоможе Драконам простіше сприймати власні помилки.

6. Змія. Головною проблемою всіх Змій є власна велика гординя. Для людей народжених в рік Змії помічником та провідником є камінь під назвою опал.

7.  Для Коней – дуже важлива самореалізація. Якщо їм ніяк не вдається знайти себе і своє місце в житті, астрологи рекомендують вдатися до допомоги  бірюзи.

8. Вівця. Можливості інтелекту цих людей практично безмежні. Підвищити власний рівень ерудиції допоможе гранат. Важливо, щоб він був зеленим, бо камені інших кольорів працюють в цьому напрямку менш активно.

9. Мавпа. Поганою рисою характеру, з якою потрібно боротися у Мавп є кидати розпочате, не доводячи до логічного завершення. Ювелірні вироби з  аквамарином  додадуть Мавпам терплячості та цілеспрямованості.

10. Півень. Дорогоцінний топаз зробить Півня мудрішим, направить в несподіваних або незрозумілих ситуаціях в правильне русло і допоможе прийняти грамотне і зважене рішення.

11. Собака. Люди, які з`явилися на світ в рік Собаки, часто відчувають зміну настроїв. Щоб кожен ранок був сонячним, та точно радісним, астрологи рекомендують їм носити на пальці  бурштин.

12. Свиня. Тим, хто присвятив себе бізнесу, необхідний напівдорогоцінний лазурит. Цей камінь є покровителем підприємців і обіцяє успіх в будь-яких починаннях, пов’язаних з фінансами.

You cannot copy content of this page