Хитрий спосіб посадити моркву без проріджування: сходитиме швидко та буде смачною і соковитою

Соковита морква, швидкі сходи, відсутність необхідності проріджувати грядки – все це стає реальним, якщо посіяти насіння не звичним методом, а з використанням клейстеру.

На підготовчому етапі знадобиться:

  • 2 л. води;
  • 3 столові ложки крохмалю;
  • лійка;
  • пластикова пляшка ємністю 2 л;
  • 2 столові ложки насіння моркви.

Робимо рідкий клейстер. Для цього розмішуємо в чашці з водою кімнатної температури 3 столові ложки крохмалю і вливаємо рідину в каструлю з закипівшою водою, постійно помішуючи до повного розчинення грудочок. Готовий клейстер повинен збиратися в краплю і вільно падати з ложки.

Після того як клейстер охолоне, наповнюємо пляшку. Скориставшись лійкою, засипаємо всередину насіння.

Закрутивши пляшку, трясемо її до тих пір, поки насіння не розподілиться рівномірно.

В 2-х літровій пляшці 1 ст. ложка насіння. Такої кількості недостатньо. На 1 л клейстеру приблизно 1 ст. ложка.

Саме час вирушати в город до заздалегідь підготовлених і политих грядкок.

Завдання просте: потрібно рівномірно вилити вміст пляшки уздовж ряду. Частота посадки моркви буде залежати від швидкості поливу і товщини струменя.

Читайте також: Сестра поклала шкірку від банана до м’яса і всі axнyли. Тепер я ніколи не викидаю цей безцінний інгредієнт

Найпростіше зорієнтуватися, поливши клейстером невелику ділянку. Напівпрозора рідина дозволяє добре розглянути насіння і приблизну відстань між ним.

При перервах в роботі, пляшку із залишками насіння потрібно збовтувати. Після того як всі ряди заповнені клейстером, залишається присипати посіви землею.

Додатковим бонусом для насіння при такому способі посадки є створення особливого мікроклімату. На відміну від звичайної води, клейстер не висохне так швидко, що забезпечить насінню не тільки підживлення, а й постійну присутність вологи. Сходи моркви з’являться набагато швидше.

Більш докладно про нюанси посадки в відео: