fbpx

І раптом жінка похилого віку, що не мала медичної освіти, а лише 8 класів середньої школи, врятувала життя мого брата

Мій двоюрідний брат йшов додому ввечері з роботи. Як завжди, йшов по тротуару вздовж великого багатоповерхового будинку. Раптом йому на голову впав квітковий горщик. Удар був такої сили, що здоровий, молодий чоловік впав бездиханно. Джерело

Сім’я не могла зрозуміти, куди людина зникла. Мені дзвонили, іншим дзвонили. Я почала обдзвонювати друзів, знайомих, а його дружина – лікарні та виявилося, що мого милого братика уже немає з нами! Ми були в шоці, хотіли прийти, нас не пустили. Сказали, мовляв, вранці прийдете, все одно вже людини немає.

А в цей час там, де усіх тримають до видачі рідним, санітарка мила підлогу. Незабаром повинен був прийти лікар на огляд, щоб довізку видати рідним. І раптом жінка похилого віку, що не мала медичної освіти, а лише 8 класів середньої школи, побачила, як з голови чоловіка, що лежав на столі, кpов не просто ллється, вона пульсує. Значить серце працює!

Тут же побігла розшукувати лікаря, дзвонити, щоб терміново прийшли. І її дзвінок, її уважність і небайдужість врятували мого брата!

Читайте також: Бабуся пролежала в лікарні майже два тижні. Її не виписували. Потім, коли вже збиралися відправляти додому, їй стало гірше, і її не стало. Як же тоді вона могла до мене приїжджати 21 листопада, якщо відійшла 23 листопада? Мені стало страшно

Лікар прийшов швидко і провів операцію – вже в стінах лікарні. Мій брат залишився живий. Вранці нам повідомили неймовірну новину, ще більш приголомшливу, ніж напередодні. Навіть не описати нашої радості! Санітарка Зінаїда Іванівна стала частиною нашої сім’ї. Ми всі її любимо. А мій брат тепер відзначає два Дні народження в році.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

You cannot copy content of this page