fbpx

І знов через скaндал скасовано концерт Віталія Козловського

Одеса стала третім українським містом, де скасували концерт співака Віталія Козловського з-за його виступу на День Перемоги в Москві.

В Одесі скасували концерт співака Віталія Козловського, який мав відбутися 2 червня у клубі Itaka. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє прес-служба громадської організації “Небайдужі”, передає Ukr.Media.

“Виконавець опинився в епіцентрі скандалу після того, як виступив 9 травня в Москві. Раніше він заявляв, що не знає, кому належить Крим, і публічно підтримував Нелю Штепу, яка допомагала військам країни-агресора захопити місто Слов’янськ”, – нагадали в організації.

Активісти зазначили, що громадські організації Одеси готувалися вийти на протест проти виступу Козловського в місті, однак організатори концерту самі скасували захід.

Читайте також:Коли люди незадоволені один одним і сваряться, їхні серця віддаляються. Чому ми кричимо під час сварки

“Небайдужі” висловлюють подяку організаторам виступу Віталія в Одесі за скасування цього заходу, який у разі його проведення став би жестом демонстрації неповаги до українського народу, що захищає сьогодні країну від російського агресора”, – йдеться в повідомленні.

9 травня Козловський виступив на концерті в московському районі Солнцево.

11 травня співак, коментуючи свій виступ в Росії, заявив, що ветерани в Москві такі ж, як і в Києві, і що він залишається патріотом своєї країни. За словами Козловського, він не боїться цькування.

Після цього у Львові відмінили запланований на 18 травня концерт виконавця в нічному клубі “Галерея лицарів”. Концерт Козловського відмінили і в Києві.

You cannot copy content of this page