Ідеальна жінка за знаком Зодіаку: 3 найсильніших особистості

Хто сказав, що доля жінок – це тільки варити борщі і дивитися за дітьми? Сьогодні, мабуть, немає жодної сфери діяльності, якої не торкнулася б рука представниць прекрасної статі. І не просто торкнулася, а залишила досить вагомий слід, подекуди значно випередивши чоловіків.

Такі жінки вважаються дуже сильними натурами, іноді навіть мислячими як чоловіки, тому протилежну стaть не завжди поспішає створювати з ними сім’ю, через острах здатися недосконалим. Але ось поваги до таких дамам у них не відняти точно. Пише Kolobok.ua

Дійсно, жінки з сильним характером шукають не просто партнера, а щось більше. Можливо навіть якогось суперника, здатного «підживлювати» її морально і інтелектуально, ніж фінансово. Якраз в грошах сильні, а значить автоматично і самодостатні жінки, потребують найменше.

Хто ж займає перші три місця в рейтингу найсильніших жінок? Спробуємо з’ясувати це, виходячи з астрологічних спостережень. Можливо, саме ви і є одна з тих, хто здатний підкорювати найвищі життєві висоти?

Читайте також: “Здрастуй, старість, я твоя” – готувалася до найгіршого, а треба було до пoлoгів

Жінка-Овен

Вона здатна стати чудовим партнером в житті чоловіка і навіть виступати для нього в ролі музи, але частіше – це лукавство ураган, що змітає на своєму шляху все і вся, не залишаючи на полі бою каменю на камені. Стримати її під силу не всім.

Ще в юному віці представниці цього знака Зодіаку з легкістю завойовують довіру людей, міцно тримаючи кермо влади в своїх руках. Як в дитинстві, так уже і в дорослому житті, вони з легкістю стають лідерами в будь-якій компанії, а думка чоловіків з цього приводу, м’яко кажучи, їх не дуже цікавить.

Завдяки неймовірній силі, витримці і закладеному з дитинства високому життєвому потенціалу, жінки-Овни з легкістю і ентузіазмом беруться за будь-яку роботу, незалежно від ступеня складності і завжди доводять розпочате до логічного завершення, ніколи і нічого не кидаючи на півдорозі. Однак, незважаючи на такі вольові якості, жінка-Овен трохи наївна, але це її ніяк не обмежує.

Жінка-Овен завжди самодостатня. Вона прекрасно може прожити і без партнера, оскільки може все абсолютно сама, без чиєї-небудь допомоги. Найчастіше чоловік їй потрібен для підтвердження її високого статусу, тому партнер вибирається особливо ретельно.

Ви ніколи не побачите сліз у цієї жінки на людях, але вона легко може розридатися в подушку, будучи наодинці з собою, наприклад, під сумний фільм. Жінка-Овен самокритична з високою адекватною самооцінкою, а якщо комусь здасться, що вона надто амбітна, то це лише тому, що у неї дійсно маса талантів і здібностей.

Така жінка «задихається» в суспільстві, де вона не може розвиватися і йти вперед. Їй цікаві люди з неординарним мисленням, які прагнуть до вершин успіху, як і вона. Жінка-Овен дуже цінує людей-самородків. Перебуваючи на керівній посаді, вона не дає поблажок нікому і відноситься до підлеглих з точно такою ж вимогливістю, як і до себе.

У коханні жінка-Овен готова на багато що, навіть на якусь жeртовність, але це триває рівно до того моменту, поки партнер віддає їй рівноцінну жeртовну частку. Крім іншого, жінка-Овен власниця, тому ревнощі в її будинку можуть бушувати регулярно з високою частотою, але тільки за умови, що партнер дав привід до цього.

Якщо ж станеться зрада з боку партнера, жінка-Овен здатна дуже на довгий час розчаруватися в чоловіках, переставши вірити в любов в принципі, можливо, навіть і назавжди.

Жінка-Скорпіон

Мабуть, не народилася ще людина, здатна розпізнати цю загадку з багатогранним характером, яка залишиться такою і після ста років знайомства. Будучи її другом, ви навряд чи зумієте скласти єдину думку і описати конкретні якості її характеру, постійно перетікають з одного стану в інший.

Вона немов міняє маски одну за одною, іноді надягаючи «обличчя» слабкої і беззахисної жінки, але це лише тактика, яку вона застосовує з однією метою – обеззброїти противника, щоб виграти час перед основним боєм.

Але є і незаперечні риси характеру жінки-Скорпіона, які представляють перед нами сильну, незалежну жінку, яка не дозволяє ніколи просити про допомогу, а розраховувати тільки на свої сили. Її слово – закон і все навколо повинні йому підкорятися, оскільки в правоті своєї думки вона не сумнівається ніколи.

Ви навряд чи коли-небудь зустрінете Скорпіона-домогосподарку. Ця доля точно не для неї. За допомогою своєї гіпнотичної чарівності і бездоганного вміння спілкуватися зі співрозмовником, завжди відчуваючи грань, де треба посилити, а де попустити свою залізну хватку, вона легко злітає на найвищі п’єдестали і будує найуспішнішу кар’єру.

Ніколи не намагайтеся сфальшувати перед жінкою-Скорпіоном. Вона бачить людей наскрізь, від неї не вислизне навіть дещиця обману. З такими людьми вона постарається звести відносини до мінімуму, в найближчому майбутньому позбувшись них назавжди.

Жінка-Скорпіон потребує сильного партнера, який би став нарівні з її мужністю, а в ідеалі – був значно сильніший за неї і зміг би «приборкати» її характер, домінуючи, (але, не змінюючи) її сутності. Своїм партнером жінка-Скорпіон повинна пишатися завжди, тому він повинен не тільки виглядати презентабельно, але і бути мудрим і статичним.

Зовні така пара завжди виглядає як кращі друзі і не більше. І лише наодинці жінка покаже справжню вогняну пристрасть, як істинний скорпіон, захищаючи своє особисте життя від пересудів і чвар. Будучи вірною дружиною, того ж вона чекає і від партнера, який може бути поруч з нею найщасливішою людиною, якщо одного разу не підірве її довіру фактом брехні або зради. Ось тоді все її сили будуть спрямовані на його «знищення», таке ж палке, якою була і любов.

Жінка-Козеріг

Загадкова особа, більшу частину часу вона занурена в свій світ і переживання, але з боку здається, що ця дама вічно зайнята і постійно кудись поспішає. «Як білка в колесі» – це якраз про неї. Складається враження, що вона вічно звалює на свої тендітні плечі важкий тягар і непосильну роботу.

Таке враження вона створює всюди, де з’являється, і цим викликає повагу з боку оточуючих. Вона завжди готова до чогось глобального, а ось незначні проекти або нецікаві знайомства її не “чіпляють”.

Однак, часом, крізь вічну зайнятість «пробивається» товариська, компанійська і дуже інтелігентна особистість. За навіяною закритістю, холодністю і відчуженістю, криються пристрасть, сентиментальність і романтика, але мало кому такою доведеться її пізнати. Хіба що найближчим людям, оскільки свій внутрішній світ вона оберігає дуже вже старанно.

Тому і супутника вибирає ретельно, вважаючи, що поруч з нею повинен бути тільки сильний, чесний і розумний чоловік. Якщо ж партнер жінки-Козерога не може вникнути в суть її характеру або і зовсім не намагається цього зробити, то йому завжди буде здаватися, що поруч з ним залізна леді, з холодною душею і сталевим характером. Це може послужити причиною їх розставання.

Найчастіше кар’єра як така жінку-Козерога мало цікавить, але саме там вона домагається найвищих успіхів, ховаючись, таким чином, від невдалих особистих відносин.

Якщо пощастить, і поряд з нею виявиться по-справжньому потрібний і правильний чоловік, жінка-Козеріг з легкістю залишить думки про кар’єру і з задоволенням розчинитися в сім’ї. Правда, повністю «одомашнити» її навряд чи вдасться, але те, що вона розквітне на очах – це факт.

Жінка-Козеріг завжди буде стояти на сторожі своєї сім’ї, оберігаючи її від різних негараздів, і як господиня і берегиня сімейного вогнища з легкістю може претендувати на перше місце серед інших представниць прекрасної статі. Для дітей – це сувора, але справедлива мати, а для чоловіка – помічниця і порадниця в будь-яких його починаннях.