Ідеальні подружки за знаком Зодіаку: чому з однією у тебе прекрасні стосунки, а з іншою – взагалі не можеш знайти спільну мову

Цілком можливо, що ви просто не підходите один одному за знаком Зодіаку. Виявляється про те, хто може стати для тебе ідеальною подругою, розкажуть зірки.

Овен

Овни на все готові заради своїх друзів: і дадуть пораду. Але якщо подруга- Овен образилася на щось, це надовго! І тобі довго доведеться просити у неї
пробачення. При цьому вони веселі, легко сходяться з людьми й іноді роблять відчайдушні вчинки. Овни добре ладнають з і Водоліями, Близнюками, Левами і Стрільцями.

Телець

Неймовірно позитивні, товариські і усміхнені Тельці здатні будь-кому підняти настрій. Тельці майже ніколи не сумують, тому людям дуже комфортно поруч з ними. Подруга-Телець здатна вислухати твою багатогодинну історію від початку до кінця і дати цінну пораду. Сміливо бери подругу-Тельця на шопінг – у них, як правило, хороший смак, тому вона з радістю допоможе вибрати наряд для вечірки або побачення. Тельці добре ладнають з Козерогами, Раками, Рибами і Дівами.

Близнюки

Представниці цього знаку приємні співрозмовниці, люблять розваги і активний відпочинок, тому вважаються ідеальними супутницями для подорожей. Близнюки дуже товариські, і у них багато друзів. Але не можна забувати про мінливий настрій Близнюків – від цих особистостей ніколи не знаєш, чого чекати. Тому не дивуйся, якщо подруга-Близнюки раптом перестане відповідати на твої дзвінки, і сама напише тобі повідомлення через місяць. Близнюки добре ладнають з Водоліями, Овнами, Терезами та Левами.

Рак

Раки завжди готові прийти на допомогу і поспівчувати в будь-який час доби. Але схильні до різкої зміни настрою і дуже чутливі, тому з цими людьми треба бути дуже делікатною в спілкуванні, щоб ненароком не образити. Раки – хороші подруги, вони чуйні і розуміючі. Вони ніколи не залишаться байдужими до чужих негараздів. І що ще дуже важливо, Раки вміють зберігати секрети. Раки добре ладнають з Рибами, Дівами, Скорпіонами і Тельцями.