Ім’я-оберіг для дівчинки: як назвати доньку, щоб вона була щаслива

Ім’я може захистити людину. Які жіночі імена мають найпотужнішою енергетикою?

Кожна мама мріє, що життя у її дочки буде щасливbv і безпечнbv. А чи знаєш ти, що сприяти цьому може ім’я людини? Якoj назвати дочку енергетично сильним ім’ям, яке захистить її від негативу. Джерело.

Олександра. Жіночність і неймовірна сила – цими якостями нагороджує ім’я свою носительку. Дівчинку чекає насичене подіями, азартом і грою життя, але при цьому під захистом від будь-якого негативу і зла.

Варвара. Дуже чуттєва, глибока і послідовна людина. Варварі благоволить Фортуна, вона зростає щасливою дівчинкою і легко виходить зі складних ситуацій.

Вікторія. Звичайно ж, це ім’я для переможниці! Її виділяє прагнення досягти найкращого, яке майже завжди виправдовує надії. Вікторія оптимістична і вірить в допомогу вищих сил, налаштована на успіх і тільки хороше розрізнення самих безвихідних ситуацій. Біди не стосуються її життя.

Віра. Одне з найсильніших імен. Дівчинка росте спокійною, упевненою в собі, розважливою і практичною. Вона крок за кроком досягає всього, що поставила в ціль. Наполегливо трудиться і вдосконалюється протягом всього життя. Чіпкий розум й інтуїція дозволяють уникати обману і брехливих людей.

Ольга. Активна і яскрава, індивідуалістка у всьому. В її руках горить будь-яка справа, ніколи не сидить на місці. Самостійна і сильна. У неї чимало заздрісників, але енергетика імені справляється з негативними посиланнями, захищаючи свою господиню.

Катерина. Непорочна, чиста – така енергетика цього імені. Крім того, у дівчинки високі інтелектуальні здібності і багата уява. Вона активна і енергійна, що змушує недоброзичливців тримати свої думки при собі і не шкодити.

Читайте також: У хлопчика виникли труднощі з математикою, чим він роздратував учительку

Дарина. Радісне і яскраве ім’я для сильної і здібної дівчинки. Вона росте надійною і доброю, поруч з нею завжди вірні друзі і люди, які цінують Дарину і оберігають її душевний спокій.

Маргарита. Не дарма Булгаков вибрав саме це ім’я для своєї найбільш містичної героїні. Воно оточене сильною енергетикою, яка як щит захищає носительку навіть від найбільш злих людей. При цьому дівчатка ростуть чутливими, сентиментальними і довірливими.

Ірина. Оптимістична непосида, яка довіряє буквально всім. Саме тому ім’я не може не берегти господиню від не світлих людей на її шляху. Спокійна, мирна і дуже добре життя під захистом твердого та сильного імені.