Ім’я та характер дитини за місяцем народження

Астрологи стверджують, що характер і доля людини багато в чому залежить від дати її народження.Джерело:

Звичайно, схильність до тієї чи іншої поведінки визначається не тільки порою року і місяцем, а й генетикою, навколишнім середовищем, вихованням.

Однак в результаті багаторічних спостережень, фахівці встановили досить точний зв’язок між місяцем ​​народження і характером дитини.

Народжені в січні

Характер січневих дітей сильний і суворий. Незважаючи на зовнішню боязкість і невпевненість, така дитина знає, чого хоче. Вона буде діяти послідовно і наполегливо, поки не доб’ється свого. Їх довіру близькі люди заслуговують довго і важко. Рекомендується називати січневих дітей ніжними, мелодійними іменами і частіше вживати їх зменшувальні форми.

Січневі імена: Аркадій, Герман, Єва, Зоя, Лев, Макар, Максим, Платон, Еліна, Ельвіра.

Читайте також:Кожен день, виходячи з дому, ось що потрібно робити. Дуже повчальна історія

Народжені в лютому

Лютий – пора народження дітей зі складним характером. Вони непередбачувані і образливі, але їх внутрішній світ настільки багатий і дивовижний, що часом його важко осмислити їм самим. Лютневі діти мають тонкий, проникливий розум.

Природа заклала в них справжні людські цінності. Вони вірні друзі, але зазвичай їх недостатньо розуміють. Щоб зменшити вpоджену суворість натури, слід дати дитині м’яке ім’я.

Лютневі імена: Анастасія, Артем, Валентин, Костянтин, Ксенія, Лідія, Майя, Марина, Мілена, Мирослава, Михайло, Тимур, Юліан, Юрій.

Народжені в березні

Березень – пора народження емоційних і духовно багатих дітей. Вони готові піти на жepтви заради близьких і друзів, сприймають близько до серця чужі біди. Часто їм не вистачає сміливості сказати «ні», відстояти свою думку. Тому березневим діткам краще давати «тверді» імена, які додадуть їх власникам рішучості і сили волі.

Березневі імена: Олена, Альбіна, Божена, Валентина, Валерія, Гордій, Давид, Дамір, Любов, Поліна, Семен, Стелла, Тетяна, Тихон, Ян.

Народжені в квітні

У квітні народжуються сильні особистості. Їм властива імпульсивність, завзятість, жaдoба боротьби і перемоги. Вони також емоційні, але часто проявляють aгpecію. Діти квітня не вміють відступати і насилу йдуть на компроміс. Щоб пом’якшити бунтарську натуру квітневої дитини, назвіть його м’яким, ласкавим ім’ям.

Квітневі імена: Венера, Гліб, Мирон, Петро, ​​Рената, Яна.

Народжені в травні

Травень – пора народження естетів і творчих людей. Травневі діти мають твердий внутрішній стержень, вони спокійні зовні, але тpuвoжні всередині. Їх настрій може змінюватися по кілька разів на день. Як весняний вітер, вони бувають швидкі і мінливі. Щоб надати дитині більше серйозності і відповідальності, потрібно дати їй ім’я, в якому переважають тверді приголосні.

Травневі імена: Валерій, Вікторія, Володимир, Дарина, Гнат, Ілля, Кароліна, Лариса, Ніка, Ельдар.

Народжені в червні

У червні на світ з’являються веселі, безтурботні люди з прекрасним почуттям гумору і творчим мисленням. Однак при прийнятті важливих рішень їм не вистачає твердості і серйозності. Багато з них дивляться на світ крізь пальці, можуть втрачати довіру друзів і близьких із-за своєї нестабільності. Тому не варто давати червневій дитині м’яке ім’я, яке буде пом’якшувати його, і без того, м’яку натуру.

Червневі імена: Агата, Анатолій, Дарина, Маргарита, Олег, Олеся, Руслан, Савелій, Тимофій, Емілія.

Народжені в липні

Липневі діти відрізняються замкнутістю і недовірливістю. Вони бояться робити перші кроки назустріч людям, а якщо і роблять, тут же відступають. Їм також притаманна нерішучість. Таку дитину потрібно називати твердим ім’ям, щоб посилити в ньому вольові якості.

Липневі імена: Аліна, Алла, Василина, Віра, Демид, Дмитро, Юхим, Жанна, Захар, Камілла, Кирило, Людмила, Марія, Оксана, Ольга, Павло, Роман, Сергій, Софія, Юлія, Яків.

Народжені в серпні

Діти серпня впевнені в собі, горді і самолюбні. Багато з них досить приємні в спілкуванні, вони володіють незвичайною чарівністю. Такі люди з легкістю добиваються поставлених цілей, їх не лякають нові горизонти.

Якщо ви хочете підсилити ці якості свого малюка, дайте йому тверде ім’я, якщо ж бажаєте охолодити його спекотний літній характер, назвіть його ласкавим, приємним для слуху ім’ям. Особливо це буде доречно для дівчинки.

Серпневі імена: Ангеліна, Борис, Віолетта, Євгенія, Катерина, Олена, Єлисей, Єсенія, Іван, Інна, Кіра, Леонід, Надія, Наталія, Ніна, Сніжана, Станіслав, Уляна, Філіп.

Народжені в вересні

Вересневі малюки зазвичай спокійні і стримані. У них хороший самоконтроль, розвинене почуття обов’язку і відповідальності.

Вони бувають прискіпливими до оточуючих, що може створювати проблеми зі спілкуванням. Щоб вереснева дитина була більш веселішою і відкритішою, потрібно дати їй відповідне ім’я. Якщо ж ви хочете зміцнити її характер і рішучість, називайте твердим ім’ям.

Вересневі імена: Олександр, Альберт, Анжеліка, Артур, Данило, Ігор, Інга, Ірина, Марат, Мілана, Микола, Регіна, Світлана, Степан, Стефанія.

Народжені в жовтні

Жовтень – пора появи на світ загадкових і часом дуже складних людей. Вони шукають життєвий баланс, прагнуть до досконалості і гармонії. На перший погляд, такі люди товариські і навіть настирливі, однак у власну душу не поспішають впускати всіх підряд.

Вибираючи ім’я такому малюкові, зверніть увагу на варіанти, які можуть додати їм сили волі і твердості. М’які імена можуть внести дисгармонію і в без того тpuвожну душу жовтневої дитини.

Жовтневі імена: Олександра, Антон, Богдан, Василь, Віктор, В’ячеслав, Геннадій, Григорій, Дем’ян, Денис, Євген, Лілія, Матвій, Святослав, Тамара, Федір, Евеліна, Ярослав.

Народжені в листопаді

У листопаді народжуються яскраві люди, здатні домогтися будь-яких, навіть захмарних цілей. Їхній головний мінус – любов до критики.

Вони подають її прямолінійно, забуваючи про делікатність і хороші манери. Але таким чином вони намагаються допомогти близьким або навіть незнайомим людям. Велику частину часу листопадова дитина демонструє оптимізм і добродушність, але вона ніколи не дозволить собою керувати. Пом’якшити непокірну вдачу такого малюка допоможе ніжне, ласкаве ім’я.

Листопадові імена: Олексій, Аліса, Андрій, Анна, Анфіса, Арсеній, Віталій, Владислав, Галина, Діана, Єгор, Злата, Назар, Микита, Рoдіон, Роза, Фатіма.

Народжені в грудні

Грудневі діти мають стійкий і витривалий характер, але бувають запальні. Вони прагнуть до лідерства і не люблять маніпуляцій.

Вони чесні і відверті, від друзів чекають такої ж щирості. Груднева дитина досить передбачувана, вона не накопичує емоції, а відразу виливає їх назовні. Якщо ви хочете згладити темпераментний характер свого малюка, назвіть його м’яким ім’ям.

Грудневі імена: Аврора, Адам, Аріна, Вадим, Варвара, Вероніка, Владислава, Георгій, Єлизавета, Каріна, Христина, Марк, Рустам, Таїсія, Едуард.

Фото ілюстративне, з вільних джерел