Імена чоловіків, які не зраджують: вони завжди вірні другій половинці

Володимир

Для власника цього імені важливо бути опорою та захистом для коханої. Володимир зберігатиме вірність партнерці, створюватиме їй ідеальні умови для життя, якими і він сам зможе насолоджуватися. Ходити на ліво за такого розкладу він просто не захоче.

Борис

Моральні принципи у чоловіка із цим ім’ям високі. Борис не буде ним поступатися ніколи, щоб не зрадити самого себе. Він і дружині не дозволятиме ходити «ліворуч». Якщо вона зробить такий вчинок, то назад він її ніколи не пустить.

Георгій

Популярністю Георгій у жінок користується. Але обернути цю ситуацію на свою користь не поспішає. Власник імені вважає за краще залишатися вірним дружині, щоб не створювати зайвих проблем, щоб не псувати свою репутацію.

Тимур

Хлопець із цим ім’ям може здатися легковажним. Але насправді він просто веселий та кумедний. Зраджувати Тимур не стане ніколи, оскільки дбає про дівчину, хоче, щоб їй було добре завжди.

Сергій

Улюбленцем жінок цей чоловік є, але цією ситуацією він ніколи не користується. Після укладення шлюбу він перестане вести активне світське життя, залишатиметься вірним своїй дівчині. Підкорити принципового власника цього імені точно ніхто не зможе.

Костянтин

Постійністю Костянтин не відрізняється, але тільки тоді, коли є неодруженим. У шлюбі він завжди залишатиметься вірним дружині, буде для неї чудовим чоловіком та другом. Від усього цього він отримуватиме кайф, нічого більшого йому не треба буде.

Антон

Романтик із цим ім’ям вірить у кохання, у те, що воно існує. Своїм прикладом Антон намагатиметься це довести. Він довго шукатиме потрібну партію, доглядатиме за симпатичною йому дамою. А коли він почне з нею серйозні стосунки, інші жінки просто перестануть для нього існувати.

На чоловіків із перерахованими іменами можна покластися. Вони не підуть на зраду, не зрадять дівчину. Вони дуже цінують стосунки.