Інна приходила провести вечір в гості до подруги. Такі візити ставали все більш регулярними, і одного разу Світлана, яка прийшла з роботи раніше, заскочила подругу у себе вдома в обіймах свого ж чоловіка. Світ звалився

Ситуація банальна. Але від цього вдвічі болючіша. Світлана вже два місяці живе одна і не знає, що їй робити далі. Навіть розповісти комусь таке соромно. Та, в принципі, і розповідати то тепер нікому, жінка більше не довірять нікому в цьому житті … поринаймні, поки що.

Світлана та Ігор одружені двадцять років. Вони познайомилися ще в інституті і швидко одружилися, батьками стали відразу після закінчення вузу. Зараз їх син, Олексій, у армії, повернеться вже за кілька місяців. Світлана боїться, що син може агресивно відреагувати на витівку батька. А справа була так …

З півроку тому в житті Світлани вигулькнула її давня шкільна подруга, Інна. Вона вступила до університету в столицю, там і залишилася потім, вийшла заміж. Дороги подруг розійшлися, спілкуватися вони почали зовсім нещодавно, через соцмережі. Так ось, Інна розлучилася рік тому і вирішила повернутися в рідне місто. Дочка її не вступила до столичного вузу на бюджет, а так як фінансово все було складно після розлучення, Інна вирішила, що краще інститут простіше, в маленькому місті, але безкоштовно. Ось і повернулася.

Подруги стали зустрічатися. Було цікаво згадати шкільні роки, Світлана відчувала від цих зустрічей якийсь надзвичайний потік позитиву. Згодом, Інна стала вхожа і в будинок подруги, познайомилася з її чоловіком. Ігор нічого проти подруги дружини не мав, завжди підтримував бесіди, коли Інна приходила провести вечір в гості в сім’ю подруги. Такі візити ставали все більш регулярними, і одного разу Світлана, яка прийшла з роботи раніше, заскочила подругу у себе вдома в обіймах свого ж чоловіка. Світ звалився.

Для Світлани, яка за стільки років не тільки жодного разу не підозрювала Ігоря в будь-яких пригоди, але навіть і не сварилася з чоловіком практично ніколи, така ситуація була з ряду ось що виходить. Жінка, не взявши з собою нічого, відразу виїхала в квартиру, де раніше жили її батьки. Їй потрібно було «перетравити» те, що трапилося, пережити це, зробити якісь висновки.

Світлана спочатку просто плакала, обміркувати ситуацію вона змогла тільки через два тижні після того, що сталося. Думки плуталися в її голові, але вона, як радять психологи, відокремила вчинок чоловіка і вчинок подруги, почавши міркувати про них окремо. Інну Світлана відразу викреслила зі списку свого спілкування, знайти виправдання її поведінці жінка так і не змогла. Крім того, було боляче і прикро за те, що так довіряла їй.

Але і з Ігорем все було зовсім не просто … Хоч Світлана і любила чоловіка, але чітко розуміла, що не зможе жити з ним після того, що сталося. Сім’ю вже не врятувати … Доведеться якось звикати до самотності і намагатися налагоджувати нове життя. Добре, що син скоро повернеться, підтримає маму, тому що більше ні з ким з навколишніх довірливо спілкуватися Світлана поки не хоче.

Фото ілюстративне з вільних джерел