Інна, прихопивши цінні речі і навіть золоті сережки дочок, пішла до молодого коханця. Залишила чоловіку борг по кредиту і дітей. А через роки повернутися надумала, ну і почалося найцікавіше

Мій чоловік старший за мене на двадцять років, у нас все добре, любимо одне одного, нещодавно народилася донька. Але його колишня все не дає нормально жити. Інна кинула його з дітьми п’ять років тому. Сергій залишився з двома дочками на руках один: старшій було десять, молодшої п’ять. Дружина ж вийшла заміж за молодого, перспективного і поїхала жити в інше місто.

Спочатку вона дзвонила, щоб дізнатися чи є у нього хто-небудь, ось тільки не зрозуміло було навіщо, адже у неї вже дитина народилася, будинок – повна чаша. Сергій працював по вахтах, коли їхав, за дітьми наглядала тітка, більше було нікому. Дівчатка росли без матері, не потрібні їй були, а зараз вона схаменулася і постійно лізе в наше життя!

Коли Інна тільки пішла, чоловік мало того, що залишився один з дітьми, так ще й з кредитом. Брали позику для її бізнесу, щоб закупити товар. Сергій думав для сім’ї – а вона вже будувала інші плани, все цінне з собою взяла, навіть золоті сережки дочок. Це потім вже стало відомо.

Скажу, що Сергій – золота людина, зараз йому 45. Він їй все прощав, навіть зраду, все заради дітей. Боявся, що якщо вижене, діти йому цього не пробачать. А пізніше старша дочка розповіла йому, що перед його від’їздом на вахту, мати телефонувала комусь і домовлялася про зустріч. Як батько їхав, Інна теж зникала, могла не з’являтися дня три, просила сусідку заглядати до дівчаток. А потім купувала солодощі та іграшки дочкам, піддобрюючи їх.

А Сергій не міг навіть подзвонити додому, там, де він працював, не було мобільного зв’язку. Вона цим і користувалася. Багато ще всього розповідали діти, слухала я їх і по щоках бігли сльози. Ну що за матір-зозуля! Як так можна чинити зі своїми рідними дітьми!

А рік тому Інна почала телефонувати до старшої дочки, напевно намагалася налагодити відносини. Я тоді тільки повернулася з малятком з пологового будинку і одного разу мене так і потягнуло до мобільного дівчинки. Мати їй писала купу смс, як любить її, дочка відповідала, що теж любить, і все їй пробачила …

А днями знайомі сказали, що Інна розійшлася з чоловіком, хоче повернутися назад до нашого міста, та йти їй нікуди. Повернулася б до Сергія, а тут я. Ось ненавиджу її за ці вічні підступи. Дзвінки останнім часом чоловікові незрозумілі почалися, смс-ки, а недавно каже хтось невідомий дзвонив і намовляв на мене, мабуть з її подачі, що я зраджую чоловіку, від нього тільки гроші потрібні, дочку теж нагуляла, взагалі нісенітниці повні.

Треба сказати, що у мене є своя квартира, чоловікові машину купила з грошей зі спадщини, здобуваю другу вищу, навесні вийду на роботу. Розумію, що колишня дружина хоче, щоб ми розлучилися, а вона повернулася назад. Інна думає, що чоловік її пробачив, але він нічого, крім презирства до неї не відчуває більше.

Коли я з ним тільки познайомилася, мені було його дуже шкода, його і дітей. Тоді він їх ледве ледве забезпечував, кинувши хорошу роботу на півночі, щоб бути з ними. Зараз у нього є все. Сергій каже, що я його муза. А мені важко так жити, важко протистояти жінці, яка кинула свою сім’ю заради молодого коханця. Коли ж ця жінка залишить нас у спокої?

Фото ілюстративне з вільних джерел