Інна Цимбалюк: з “пишки” в “Міс Україна-Всесвіт”

Інна Цимбалюк народилася в Чернівцях 11 червня 1985 року. Батько Інни – Анатолій – займався розвитком турбізнесу в регіоні. Мама працювала вчителькою в школі – спочатку викладачем фізики, потім перейшла працювати в молодші класи.

Суворий тато

Інна була довгоочікуваною дитиною – батьки чекали її 10 років. Звичайно ж, вона була їх улюбленицею. Однак, незважаючи на це, дівчинку виховували в строгості.

Коли Інні було три роки, тато вперше поставив її в кут. При цьому йому доводилося буквально змушувати дитину стояти на місці – вона не розуміла, чому треба стояти на одному місці і виривалася. Будучи підлітком, Цимбалюк “і на горосі стояла, і на гречці”.

Коли Інні виповнилося 18 років, тато сказав їй, що відтепер вона “самостійна людина і повинна приймати остаточне рішення сама”. При цьому батьки аж ніяк не перестали піклуватися про дівчинку. Просто дали їй можливість самостійного вибору.

Спортивна “пампушка”

Коли Інні було п’ять років, її віддали на заняття в секцію художньої гімнастики. З огляду на те, що дівчинка була, за визнанням самої Інни, досить-таки “пухленькою”, тренер спочатку сумнівалася в її успіху. Згодом Інна схудла, витягнулася і стала однією з найвищих в групі.

В майбутньому Інна отримала спортивне звання кандидата в майстри спорту. Дівчина мріяла про кар’єру тренера з художньої гімнастики, будувала великі плани, проте її мрії пoгyбила тpaвма хpeбта: у дівчинки були жaxливі болі в спині. Інна “не могла ні гнутися, ні стрибати” до розігріву.

Кар’єра фотомоделі

Коли Інні було 13 років, відбулася її перша фотосесія. Зробив її звичайний київський журналіст, якого прийняли за професійного фотографа. Відразу після зйомок Інна взяла участь в конкурсі “Міс Західна Україна-98”, де отримала свою першу нагороду – приз глядацьких симпатій.

Протягом наступних років – з 1998 по 2005 рік – Інна взяла участь у восьми різних конкурсах краси. На кожному з них вона завоювала титул “Міс глядацьких симпатій”. Крім того, в 2001 році дівчина перемогла в регіональному конкурсі краси “Панна Західна Україна-2001”, в 2003 – виграла титул “Королева Києва-2003”.

У 2006 році Інна здобула першу свою “велику перемогу” – вона виграла престижний титул “Міс Україна-Всесвіт”. Дівчина відправилася в Лос-Анджелес боротися за звання Міс Всесвіт, хоча їй не вдалося посісти перше місце, представниця України вперше за багато років увійшла в 20-ку фіналісток і стала однією з найкрасивіших дівчат у Всесвіті.

Інна на ТБ

У 2007 році Цимбалюк почала свою акторську кар’єру – вона знімалася в серіалі “Серцю не накажеш”. Пізніше вона з’явилася ще в декількох епізодичних і головних ролях.

Крім того, в 2008 році Інна влаштувалася телеведучої на проекті “Танцюю для тебе”. Глядач Інну полюбив, і вона стала постійною ведучою на телеканалі. У 2010 році її запросили стати партнеркою Олександра Буйнова в проекті каналу “1 + 1” “Зірка + Зірка”. Після закінчення проекту дівчина повернулася до нормальної роботи ведучою.

У 2012 році Інна Цимбалюк стала ведучою проекту “Королеви балу” разом з Тео Деканом і Євгеном Калкатова.

Читайте також: Олена Шоптенко: “Танці позбавили мене батьків і я втратила подруг”

Особисте життя

у 2015 році Інна народила доньку  від російського бізнесмена. Тому і не дивно, що зірка останні роки проживає в Москві. куди переїхала до чоловіка.

Джерело.