Іра – чудова господиня, навіть можна сказати, що просунута. Все в руках Іри просто кипить. У неї двоє дітей і відмінний чоловік. Але є одне «але» і це «але» свекруха, яка любить нескінченно повчати і давати поради. І тут одного разу чоловік Іри не витримав

Вітя, чоловік, Іри рано став самостійним. Тата Віті не стало і Ольга Леонідівна ростила його сама. І треба віддати належне, відмінного сина виростила. Після закінчення школи Вітя пішов працювати, паралельно навчався і вже до весілля з Іриною мав свою маленьку квартиру, яку потім вже разом збільшили.

Жодного дня Іра не жила разом зі свекрухою. Але «досвідчена жінка» чомусь вирішила, що молоді без неї і її порад не впораються, і весь свій вільний час намагалася проводити у дітей. Як правильно зварити обід, яким порошком прати, не потрібні дитині підгузки, якого кольору вибрати постільну білизну тощо.

Поки Ольга Леонідівна працювала, то її відвідування були нечастими і терпимими. Іра каже: «Я розумію, якби моя свекруха була флайледі, а я була б безрука, то її ще якось можна було зрозуміти, але ж ні, сама живе в будинку, де порядком і не пахне, а мене нескінченно повчає. Мої батьки народили брата, коли мені було п’ятнадцять і я їм у всьому допомагала. Я не тільки змінювала підгузки, але і могла погодувати, перевдягти, викупати. Тому, коли народився син я вже була досвідченою нянькою».

Але коли свекруха вийшла на пенсію, то її відвідування сім’ї сина стали щоденними. Вітя працює по змінах і міг в повній мірі відчути візити мами в свій вихідний. Колись в дитинстві Ольга Леонідівна була в гостях у дівчинки, яка була родом із професорської родини і їй дуже сподобалися крісла та дивани в білих накрохмалених чохлах.

Це їй так запало в душу, що вона спала і бачила свої меблі в білих чохлах. Але ми всі розуміємо, що білі накрохмалені чохли – це величезна праця і нерви, щоб ніхто не забруднив, не пом’яв. Так Ольга Леонідівна і не зважилася надіти на свої крісла і дивани чохли своєї мрії, але стала активно просувати цю ідею в сім’ї сина.

Кожен візит свекрухи не обходився без розмови про її мрію, вона вже і магазин з тканинами пригледіла і майстерню, де все це можна було зшити, справа за малим, тільки їх згода і фінансування. Ви уявляєте молоду сім’ю з маленькими дітьми, в інтер’єрі якої дивани з білими накрохмаленими чохлами? Я ні, мені здається, що це повна маячня.

Вітя трохи присік ці розмови і дуже чітко, але ввічливо пояснив мамі, що в свій вихідний він хоче відпочивати, а не слухати розповіді про білі чохли, якщо мамі вони дуже потрібні, то він готовий оплатити її мрію, але в її квартирі. Мама гроші взяла, але білі накрохмалені чохли чомусь так і не з’явилися в будинку Ольги Леонідівни. Тепер Ольга Леонідівна намагається прийти в гості до невістки, коли сина немає вдома і просунути ще якусь ідею, може вийде.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива