Ірі було 20 років, коли вона почала зустрічатися з Кирилом. Через місяць вони вже почали жити разом, а ще через три тижні він кинув її і поїхав у своє богом забуте місто. А потім звалився, як сніг на голову і спекатись його неможливо

Моя молодша сестра Іра, коли їй було 20 років, познайомилася з хлопцем в гуртожитку на День студента. Його звуть Кирило, 22 роки.

Ми з сестрою жили в одній квартирі, яку мені подарували батьки. Через місяць їх відносин вони вже почали жити разом, а ще через 3 тижні він кинув її і поїхав в своє богом забуте місто, навіть не згадаю як воно там називається. Ми з ним, чесно кажучи, відразу одне одного незлюбили. Але наші батьки переконали мене, що мовляв, «Не чіпай, самі розберуться, а раптом це кохання всього її життя»

Загалом, незабаром він повернувся назад, вони зажили окремо і через якийсь час виявилося, що моя сестра на передостанньому місяці! Вони розписалися і знову перебралися до мене, все-таки сестра рідна, допомога знадобиться і тд. І ось ми живемо, а у мене до нього ненависть зростає все сильніше і сильніше з кожним днем. Головне – вимагає, щоб я його прописала у своїй квартирі!

Працює він десь офіціантом, йде вранці, приходить вночі. Дитині вже скоро два місяці, а він жодної копійки не дав за цей час! Годується він теж за мій рахунок, ще й перебирає страви! У мене навіть не виходить з нього хоч половину за комунальні витребувати! «Нема» і все, говорить. Ну от як бути?

Якось швидка приїхала, забрала мою сестру з загостренням підшлункової, так цей негідник запросив своїх дружбанів, нажерлися і коли вони пішли додому, він почав тут кричати і командувати, щоб я забиралася геть. Це зі своєї-то власної квартири!

А недавно він мене взагалі дістав до межі. Я кілька днів тому покликала в гості подружок і приготувала до їх приходу пасту, типу запіканки з курячим фаршем. Вийшла в магазин пляшку вина купити, прийшла, так цей свин всю пасту зжер! Мені довелося знову бігти в магазин за піцою, хоч чимось дівчаток пригостити.

Коротше дістав, остаточно. Скоро моя сестра з дитям поїде до батьків, перепочити. Вони у нас в селі живуть. Подихає свіжим повітрям хоч, та відпочине від нього. Він же і їй теж уже поперек горла, зовсім з дитиною не допомагає. Ось він у мене попляше тоді. Зберу його манатки і виставлю за двері. Нехай котиться під три чорти!

Фото ілюстративне з вільних джерел