fbpx

Ірина Федишин відверто зізналася про труднощі та сором на початку кар’єри

Ірина Федишин стане поки що другою зіркою, яка вирішила підкорити тренерів на “сліпих прослуховуваннях” шоу “Голос країни” і з’явиться вже цієї неділі, після тріумфу Злати Огнєвіч.

Чимало прихильників шоу були обурені тим, що відомі співаки “займають місця” у командах тренерів, не даючи змоги пробитися талановитим та недосвідченим, але зірка пояснила мету свого приходу.

“Голос країни” – це проект, який підтримує українську пісню. Саме тому я вирішила взяти участь в шоу, і таким чином донести до глядачів, що українська пісня може бути такою ж популярною, як іноземна: вона ближче до нашого серця. Завжди є чому вчитися, тому я тут”, – коментує співачка.

Також Ірина відверто розповіла про свою творчість і перешкоди на шляху до популярності:

Читайте також: З Борі в Аню: Хipyрг назвав скільки коштує таке перевтілення

“У мене прості батьки, і чоловік не мільйонер. На початку кар’єри Віталій, мій коханий, сам розклеював афіші по місту. У нас не було машини, і я просила батька завозити нас на концерти. В одній машині нас їхало відразу семеро: балет, я з чоловіком, батько. Ми навіть паркувалися далеко від залу, щоб ніхто не бачив, як ми “випадаємо” з маленького авто”, – сказала Ірина.

Джерело.

Позначки:
facebook