Існує давня прикмета – якщо дівчина не встигла причепуритися до Різдва, то вона або вийде заміж за бідняка, або взагалі не буде коханою у шлюбі

Перше значення Різдва – зустріч з Богом, який стає людиною. Це найбільша цінність вчинку! Уявіть собі: Бог стає людиною для нас. Не для себе. Він і так Всемогутній. А для нас, простих людей. Щоб підняти гідність людини, щоб людина стала поряд з Богом, щоб люди не боялися Його, щоб спасти і врятувати людей. Ось у цьому Велич Різдва. Джерело.

На Різдво заборонено надягати старі речі

Не голодуйте, але й не набивайте черево

У свято Різдва потрібно робити добро.

Не дозволяйте дрібним негараздам затьмарити ваше свято

Хочете зустріти Різдво за звичаєм, – підіть до церкви.

Цього дня не можна шити, прати, прибирати, словом не можна робити нічого, що пов’язано з фізичною працею, а чоловікам навіть заборонено ходити на полювання чи риболовлю. 

Читайте: Ти yбuв нашого сина. Ангелики гріють його малюсінькі ніжки крильми, – тихо мовила Надя

У жодному разі не святкуй на самоті! Це дуже погана прикмета, інакше в наступному році можеш втратити підтримку з боку друзів і сім’ї.

Готуватися до святкування варто заздалегідь. Існує давня прикмета – якщо дівчина не встигла причепуритися до Різдва, то вона або вийде заміж за бідняка, або взагалі не буде коханою у шлюбі.

У Різдво будь-які сварки, суперечки і конфлікти не те, що не бажані, вони займають перші місця у списках табу! Краще включи позитив на максимум і проведи це свято зі своїми близькими.

І ще одне, дуже важливе «не можна», яке має «працювати» не тільки цього дня, а й в усі інші 364.

Згідно з повір’ям, на Різдво наші хатні улюбленці здатні розмовляти з вищими силами і розповідати їм про всі твої погані вчинки. Тому ображати цих хвостатих балакунів, а тим паче залишати їх голодними не можна!

Як то кажуть, не наражайся на неприємності, інакше тваринки усе ж поскаржаться на погану господиню, і тоді тобі точно буде непереливки.