Історія: Зручна жінка…

Він і Вона
Вона така знаєте, як би це сказати точніше – зручна. Весела, сміхотливі і жива.

Такі зазвичай в компаніях, коли висне пауза, починають дуріти, щоб розрядити обстановку.

А він сидить поруч і завжди червоніє. Ну чому вона не може бути нормальною, такою як усі звичайні дівчата. Статусно. і серйозною.

Йому б хотілося, щоб вона як всі інші підтакував своєму чоловікові, зрідка притискалася щокою до його плеча і мило щебетала з іншими жінками про різні дрібниці.

Вона хоче подобатися йому і всім навколо. Вона мила і щира, їй просто потрібно, щоб її любили. З тих, хто кожен раз простягає стольник кошлатоve бомжу.

А він обурюється: «Ну дудепа, ні? Наркоманів і алкашів спонсорувати. Він же нап’ється на ці гроші.»

«Ну їм же холодно!»

Він тільки руками розводить. «Господи, ну повно дівок навколо, вони розчулюють, туплять по-жіночому, відкривають очі. А ця?

Ось Маринка, наприклад: «Вчора їхала в Лексусі, мені Костик подарував. Стояла в пробці і дивилася на всіх цих страшних голодранців у церкві. І моє серце раптово защеміло, прямо захотілося вибігти на вулицю і обійняти їх усіх, а он того самого облізлого укрити своєю шубкою. Зима ж це жaх! Ми їдемо з Костиком на Мальдів. Дивлюся я на жебраків і у мене сльози підкочують до горла. Але тут зелений загорівся.»

Маринка – людина! Але він не Костик, йому таку не потягнути.

Він з мамою своєю обговорював. Вона теж не розуміє навіщо йому «ЕТА». Сидить на ньому, ніжки звісила, регоче-посміхається. Добре піди бути добренький за його рахунок? Але мама перебільшує – немає у нього ніякого рахунку і він це добре розуміє.
Вона кличе його на свої вистави. Але він не може.

Був один раз і мало не пoмер від сорому – в короткій спідничці з намальованими вусами вона скакала зайцем по сцені! Гутаперчева циркачка, аніматор дитячих свят – сміх, а не робота.

І фільми з її участю не дивився. І мама його не дивилася. Все барахло по телику дивилася, Малахова-Малишеву цілими днями, а її – ні. Ширужиткове фіґлярство.

Вона дуже старається бути зручною. Намагається і розуміє – немає у них нічого спільного і це, начебто не любов. Любов – коли підтримка. А їх об’єднує лише чотири роки прожитих разом.

І що їй робити? Викинути з життя ці роки? Просто взяти і перекреслити ЧОТИРИ РОКИ у своєму житті? А якщо справа в ній і вона просто не здатна бути коханою?

А якщо раптом він все ж таки схвалить її? Адже вона дуже хороша. Просто потрібно трохи більше старатися.

Читайте також: Дізнайся квітку свого імені

Джерело.