Італійське кохання українки або як вийти заміж за іноземця

У дівчат є секрети, про які вони майже ніколи не розповідають іншим. Один з них – мрія … про нареченого-італійця! Будьмо відвертими і трохи поговоримо про це. Може навіть уперше. Чарівні і мужні зірки італійської естради й кіно слугували взірцем для українських жінок, щонайменше, протягом останніх п’ятдесяти років.

Сьогодні багато наших співвітчизниць вже здійснили свою заповітну мрію. Але як же бути з італійською мовою? Адже пекучий брюнет з Мілана або Неаполя навряд чи зможе спілкуватися з вами російською.

Ми вирішили провести журналістське розслідування і поспілкувалися з однією з київських дівчат, яка ось-ось стане дружиною італійця. Як це сталося? Про це нам розповіла Оксана, бухгалтер однієї з київських фірм. Прізвищ називати не будемо. Скажемо тільки, що наша зустріч відбулася липневого вечора в Золотоворітському сквері столиці …

– Ксюша, розкажи, будь ласка, з чого почався цей крутий поворот твоєї долі?

– Все почалося рік тому. І зовсім не зі шлюбних оголошень! Я вирішила вивчати італійську. Адже ця мова ще в дитинстві здавалася мені найпрекраснішою в світі. В Інтернеті вибрала мовну школу, вона розташована в центрі міста, недалеко звідси. У нашій групі викладачем була італійка, яка добре розмовляла російською.

Заняття давалися мені легко, протягом першого півріччя я засвоїла основи розмовної мови, розуміла тексти італійських пісень, а на роботі навіть пару разів спілкувалася по телефону з італійськими партнерами. Почала відвідувати італійський розмовний клуб. Потім прийшла весна. На одній з недільних зустрічей клубу я побачила Маріо. Не буду описувати всю романтику нашого знайомства, але сталося так, що ми спочатку стали друзями, а потім вирішили одружитися.

– Невже все так просто? Основи італійської, впевненість в собі і швидкий успіх?

– Не знаю. Я себе не програмувала! Все сталося завдяки мовній школі. Може, це вас здивує, але життя іноді готує нам сюрпризи. А від себе додам: прагнення до знань завжди винагороджується! (Сміється.)

– Ти вже побувала в Італії? І взагалі – що було далі?

– Звичайно! Поки що я провела в Італії лише місяць відпустки. Познайомилася з батьками Маріо, купалася в морі, дізналася про секрети італійської кухні. Його батьки живуть в Ріміні – красивому місті на березі Адріатичного моря. Там навіть є площа Фелліні! Цей кінорежисер народився в Ріміні. Неподалік знаходиться карликова держава Сан-Марино (туди ми теж з’їздили). Крім того, неподалік розташовані дві «перлини» Італії – Болонья і Флоренція.

Читайте також: “Коли вперше летіла до коханого в Італію, дуже боялась. Виявилось не дарма”: українка відверто про стосунки і життя з італійцем

– Добре, а як це відбувається практично – всі необхідні формальності для укладення шлюбу?

– Тут почалося найскладніше. Адже у себе вдома італієць може зареєструвати шлюб з іноземкою, зробивши всього лише кілька ксерокопій документів. Ну а мені довелося зібрати більш солідне досьє, завіряти переклади, проставляти апостилі. Але, врешті-решт, це не так вже й складно! Трохи часу, трохи грошей – і все готове.

– Ок, щастя тобі і успіхів як в особистому житті, так і у вивченні італійської!

– Дякую, буду старатися!)

Джерело.