Йду собі спокійно вулицею, а тут мене квoчкoю обiзвaли. Ну ця сама квoчкa йому вечором і написала. Через тиждень з цукерками прийшов

Йду одна з магазину, у вухах навушники, а в плеєрі спокійна музика. З боку, доросла тітка з навушниками виглядає дивно, але іноді це єдиний спосіб забути про проблеми. Тут хтось смикнув мене за рукав. Повертаюсь, стоїть чоловік і каже: – Зовсім вже з глузду з’їхали зі своїми навушниками, скоро спати з ними будете. Квочка!

Я трохи розгубилася, я сама вважаю за краще не лізти в життя інших людей, не роблю зауважень, мені фіолетово, що роблять інші. Джерело.

-А вам-то, яке діло? Я Вас не чіпаю. Пішла далі, але неприємний осад залишився, йшла, а мене квочка обізвали.

Раптово з-за рогу швидким кроком вийшов чоловік, вигляд у нього був неохайний: неголений, в рванійою куртці і штанах. Рукою він тримав чоловічу шкіряну барсетку, половину якої він ховав під курткою. Рука була вся в кpoрові. Він йшов швидким кроком і постійно озирався.

Серце підказувало мені, що щось тут нечисто. Барсетку скоріше за все вкрав, але за ним ніхто не гнався. Я дістала телефон і непомітно сфотографувала його. Увечері в співтоваристві нашого міста натрапила на оголошення – чоловік розповідав, що хтось розбив скло в його машині і вкрав барсетку, просив свідків зв’язатися з ним.

Читайте також: Xopoнило Таньку все селo, ніхто й сльози не зронив. І 40 днiв не минуло, як мати забрала доньку до себе

Я зайшла до нього на сторінку і побачила, що це той, хто обізвав мене сьогодні квочкою. Який тісний світ, написала йому в соціальній мережі, що квочка сфотографувала злoчuнця, і відправила йому фотку.

Це дійсно виявилася його барсетка. Чоловік звернувся із заявою в поліцію. Через тиждень написав мені спасибі, вибачився за свої слова. Запитав будинок, в якому я живу і приніс коробку цукерок. Відразу приємно на душі.