fbpx

“Його мама висунула мені ультиматум: якщо хочеш, щоб він розлучився, наpoджуй йому дитину”

Напевно, багато хто мене засудить за зв’язок з одруженим чоловіком, але такі зв’язки були, є і, на жаль, будуть. Якщо моя сповідь допоможе хоча б одній з вас вчасно зняти рожеві окуляри і зупинитися, то буде вже добре.

Моїй історії 7 років. Мені було тоді 27 років. Почалося все банально. Познайомилася в інтернеті з хлопцем, своїм ровесником. Про те, що він одружений, я не знала. Почали зустрічатися і незабаром я закохалася. Стосунки наші розвивалися, я його познайомила зі своїми батьками, а він мене зі своїми. Я подружилася з його мамою. Його батьки незабаром стали питати, що ми думаємо робити далі.

Він заявив, що наміри у нього серйозні, він хоче бути зі мною і хоче дитину. Звичайно ж, і я хотіла і дитини, і заміж. Тільки ось заміж кликати він не поспішав. У мене періодично виникали підозри, що у нього є інша жінка. У нього часто був відключений мобільний телефон, а на мої питання він відповідав, що у нього погано з пам’яттю і він просто забув його зарядити.

За кілька місяців до того, як я дізналася правду, він отримав квартиру, але в гості мене ніколи не кликав. Я прямо питала його і його маму, чи немає у нього іншої жінки. І він, і його мама відповідали, що жінки інший у нього немає.

Через 2 роки я дізналася правду. Він сказав, що поїде до батьків на вихідні (вони живуть в іншому місті) і відключив телефон. Я подзвонила його мамі і запитала, як він доїхав. А мама сказала, що він і не приїжджав. Пізніше вона мені передзвонила і сказала, що він передумав до них їхати. Телефон у нього так і був відключений. Потім телефон відключила і його мама.

В цей же день дізналася від своєї подруги, що вона бачила його на ринку під ручку з якоюсь жінкою. Коли мені, нарешті, вдалося до нього додзвонитися і задати питання, що за жінка була з ним на ринку, він зізнався. Мама його потім говорила, що покривала його, тому що хотіла, щоб він розлучився з дружиною, тому що у неї кепський характер і вона бeзплiдна.

Мені було дуже боляче через обман, і я вирішила з ним розлучитися. Він благав мене не кидати його, говорив, що без мене його життя втратить сенс, і він нaклaде на себе руки. Обіцяв мені, що найближчим часом розлучиться і одружується зі мною. І в результаті умовив не розлучатися.

Час минав, а він не розлучався. На мої питання він відповідав, що не може домовитися з дружиною про розділ майна. Я йому пропонувала залишити все їй і переїхати жити до мене. Але він не погоджувався. А потім мама його висунула мені ультиматум: якщо хочеш, щоб він розлучився, наpoджуй йому дитину. Я погодилася і на це, але дитина все ніяк не виходила.

Згодом зіпсувалися відносини з його мамою, вона перестала зі мною спілкуватися. Він говорив, що його мама не бачить сенсу y наших стосунках, якщо я не можу наpoдити, і помирилася з його дружиною. Ми кілька разів з ним розлучалися, а потім знову сходилися. Моя любов до нього вже стала якоюсь хвоpoбливою.

І раптом я зaвaгiтніла. Він був на сьомому небі від щастя, оточив мене турботою, але розлучатися не поспішав. З його мамою вже у мене не було бажання спілкуватися. Для мене це, напевно, і були найщасливіші місяці y наших стосунках. А потім у мене стався вuкuдень і подальша депpeсія. Він продовжував піклуватися про мене, але наші стосунки ставали все холодніше. Я намагалася з ним поговорити про це, але марно. Він робив вигляд, що все нормально, говорив що любить.

Розв’язка відбулася через півроку. Я вирішила розставити всі крапки над i. Несподівано прийшла до нього на роботу і застала його з зовсім молодою дівчиною. Він спочатку просто втік і залишив нас удвох. Ми з нею стали з’ясовувати, хто є хто. Виявилося, що це його нова дівчина. Він повернувся і повів себе агpeсивно, хотів мене вигнати, але його дівчина захотіла продовжити розмову.

В результаті з’ясувалося, що він став зустрічатися з нею майже відразу після мого вuкuдня. Про те, що одружений, він сказав їй не відразу, познайомив з мамою, з якою вона теж подружилася. Обіцяв скоро розлучитися, тільки треба якийсь час почекати. Загалом, такий же сценарій як зі мною.

Отримавши такий сумний досвід, хочу застерегти багатьох молодих жінок і дівчат: якщо чоловік не закінчивши одні стосунки, починає нові, то навряд чи він налаштований серйозно. Якщо не хочете стати жepтвою обману і зради, врахуйте наступне.

Читайте також: “Приїхала до нас свекруха пожити, поки в її квартирі ремонт. І так допекла мене за 4 місяці, що довелося йти на крайнощі”

По-перше, в принципі не варто зустрічатися з одруженим чоловіком і витрачати на нього свій час і сили. Якщо ви дізналися, що він одружений не відразу, варто спробувати з ним розлучитися, навіть якщо ви сильно його любите, і якийсь час пожити з болем. Тому що біль від зради набагато сильніше.

По-друге, зустрічаючись з одруженим чоловіком не треба думати, що ви чимось краще його дружини. На місці обдуреної дружини можете опинитися ви самі. І, по-третє, дуже важливо вчасно зрозуміти, коли вас використовують. Якщо людина вас дійсно любить, він не буде слухати маму, тата чи ще когось і висувати вам ультиматуми.

You cannot copy content of this page