fbpx

Йому 51. Він пропонує переїхати до нього, а сам живе зі старенькою мамою і не хоче її кидати

Рік тому в моєму житті з’явився чоловік. Мені вже 48 років і я думала, що романтичні почуття чужі мені. Але ні. Коли мій чоловік тільки почав до мене залицятися, я відчула, як помолодшала років на десять точно. До нього моє життя було нудним й одноманітним.

Я була вже дев’ять років як в розлученні, але нових серйозних відносин так і не завела. Живу я з донькою, зятем і двома онуками. Весь час, вільний від роботи, я проводила з онуками або в домашніх турботах. Зрідка зустрічалася з подругами. Загалом, все нудно і буденно. Джерело

Я вже й не сподівалася, що коли-небудь вийду заміж вдруге. Але після знайомства з цим чоловіком моє життя заграло новими фарбами. Я відчула себе жінкою. Він робить мені подарунки, водить в кіно та інші цікаві місця. Разом з ним я вперше відвідала філармонію. Одним словом, і в сорок вісім років можна жити дуже цікаво, головне правильна людина поруч.

Мій чоловік на три роки старший за мене, він теж в розлученні, а його дорослі діти живуть окремо від нього. І ось недавно він зробив мені пропозицію жити разом. Я дуже рада, що він готовий на такий серйозний крок, адже у мене теж є почуття до нього. Однак є ряд питань, які мене бентежать.

По-перше, він живе з мамою. Крім того, що я боюся його несамостійності в побутовому плані. Так ще я сумніваюся, що зможу ужитися в одному будинку з майбутньою свекрухою. Ми з нею ще не знайомі, але мій минулий досвід змушує мене переживати з цього приводу.

Справа в тому, що колишня свекруха мене не особливо любила і у нас постійно виникали суперечки на побутовому грунті. Я творча людина і мені для роботи потрібні особливі умови. Обмовлюся, що я письменник. І коли до мене приходить натхнення, то я можу цілодобово безперервно не відходити від комп’ютера.

Тому що поки є хвиля, її потрібно ловити. І в такі періоди мені все одно: чи чисто в будинку, чи вимитий посуд і чи є що поїсти. Природно моїй колишній свекрусі це не подобалося, і вона починала вичитувати мені, дорікаючи в і неохайності. А в такій атмосфері дуже складно писати і працювати.

Читайте також: “Усе в цьому світі має ціну, мій любий. Я розумію, що це твоя мама, але гостинцями розкидатися не варто”: невістка була на 10 років старшою за сина, успішною бізнеследі і ще тою штучкою

Мій чоловік в курсі моїх особливостей і нічого проти не має такого стану справ. Але я боюся, що його мамі це не сподобається. І я знову потраплю в нездорову домашню обстановку, де мені постійно доведеться лаятися і відстоювати своє право на роботу. Дочка каже, що для початку мені варто познайомитися з майбутньою свекрухою, а потім вже приймати рішення.

Але я ж доросла людина і практично впевнена, що конфлікту в майбутньому не уникнути. І ось що мені робити? Знімати квартиру і жити окремо ми не можемо, тому, як мій обранець не хоче кидати стареньку маму на самоті. Допоможіть порадою, якщо не складно.

You cannot copy content of this page