Йорданська вода знімає наврочення. Насильнішу енергетику вода має Саме 19 січня

19 січня, православні та греко-католики святкують останнє свято з різдвяного циклу – Водохреще. Його пов’язують із Хрещенням Христа у водах ріки Йордан. Це свято також називають Йорданом або Богоявленням. Традиційно цього дня освячуватимуть воду, а люди намагаються запастися нею до наступної зими, адже з опівночі – з 18 на 19 січня – вода набуває цілющої сили. Джерело.

Святою водою обливають дітей від наврочення

Освячена вода на Йордан символізує святу йорданську воду. Жодного такого великого водосвяття у році більше немає. Під час освячування води читають молитви зі Старого та Нового завітів, просякнуті оптимізмом і на славу Господа.

Свячена вода – це найперша святиня для мирян, – каже Митрополит Чернівецький і Буковинський Української Православної Церкви Київського Патріархату Данило. – Її використовують для дуже багатьох потреб. Найперше – окроплюють і обливають дітей від наврочення. Худобу окроплюють, коли її навесні випускають зі стайні, коли вона хворіє чи коли її ведуть на продаж.

Читайте: Сила віри і молитви за допомогою освяченої води зцілюють душі людей від гріхів

Курчат, качат, ягнят окроплюють, щоби вони не загинули. Також окроплюють господарство та поле. А ще ллють у криницю свячену воду, щоби вона там перебувала протягом всього року. 

Коли молодята йдуть до шлюбу, їх теж окроплюють свяченою водою.
Свячена вода допомагає, якщо після пoхорону у хаті є нeспокій, – продовжує Митрополит Данило. – Також використовується вона тоді, коли людина, яка вмuрає, не може прийняти Святе Причастя – їй дають пити свячену воду.

Купання на Водохреще схвалюють не всі

У народі освячена вода використовувалася і для різних прикмет. Дівчата після освячення води швидко бігли додому, бо вважали: котра з них першою її принесе, незабаром вийде заміж і матиме щасливу долю. Також у свячену воду дівчата клали калину чи коралі і вмивалися, аби щоки були рум’яними.

Людям радять пити свячену воду, і робити це не лише на Водохреще, а й щоранку – кілька ковтків натщесерце для зцілення душі та тіла. Це необхідно як хворим, так і здоровим людям.

Люди здавна вірили: якщо скупатися цього дня в річці – будеш здоровим і сильним протягом року. Тож скупатися на Водохреще наважуються навіть ті, хто цього ніколи не робив.

Одні набирають у посудини на весь рік, а інші входять у воду і змивають нечистоту, – каже Митрополит Данило. – На Йордана можна вмити лице, прийняти святу воду ковтком. Я, наприклад, тільки вмиваю обличчя і ніколи не схвалюю тих, хто цього дня купається. Побожні християни протягом двох тижнів після Водохреща не оскверняють тілом цю воду і шанують її святість. Також радив би два тижні обійтися і без прання, але періть, якщо немає іншого виходу.

Освячену воду кількарічної давнини виливати не можна. Найкраще її вилити у вазони або ж окропити подвір’я чи дачу.

Найбільша енергетика води – 19 січня

Освячена вода не псується, вона завжди свіжа. Деякі вчені пояснюють цей феномен тим, що під час занурення срібного хреста у воду вона іонізується, тобто знезаражується. Проте хрест опускається лише на якусь мить, і цього недостатньо для повноцінної іонізації, та й хрест, яким освячують, не завжди є срібним. А вода все одно зберігає свої дивовижні властивості. Церква стверджує, що у цей день Божа Благодать спускається на землю і вся вода оживає.

Те, що вода на Водохреще має чудодійні властивості, підтвердили і вчені Інституту екології людини. Протягом кількох років вони досліджували хрещенську воду, отримавши на це дозвіл від Патріарха Філарета. Починаючи з 13 січня, вимірювали характеристику води, і виявили, що з 18 січня енергетика води зростає, сягає максимуму 19 січня і 20 січня спадає. Цей експеримент здійснювали три роки поспіль, і щоразу отримували один і той самий результат.

Вчені стверджують, що вода цього дня змінюється структурно, стає подібною до тієї зв’язаної води, що міститься в організмі людини. Тому і є такою лікувальною й допомагає, як енергетичний допінг. А ще і науковці, і священики радять, якщо людина відчуває на собі вплив поганої енергетики або, як кажуть у народі, “навроки”, вмити