Календар сприятливих днів для стрижки у липні

Місячний календар стрижок на липень 2019 року допоможе вибрати сприятливі дні для зміни іміджу.

В давнину вважалося, що волосся володіє дивовижною силою. За допомогою правильно підібраної зачіски, зробленої в сприятливі дні, і зараз можна залучити в життя удачу. Експерти вибрали найбільш вдалі дати другого літнього місяця.

3 липня

Зростаючий Місяць у Раку. Це ідеальний час для зміни зачіски. Після стрижки волосся буде рости швидше, що дозволить відростити волосся потрібної довжини за короткий термін. Крім того, маніпуляції з волоссям у цей день дозволять оновити енергію і привернути в життя удачу.

4 і 5 липня

Місяць у Леві. У ці дні нічне світило займає слабку позицію, але стрижка в ранкові години пройде вдало. Завдяки новій зачісці вдасться привернути увагу до своєї персони, а також досягти успіхів у діловій сфері.

6 і 7 липня

Нічне світило продовжує зростати, і в ці дні його союз із сузір’ям Діви буде вдалим поєднанням для оновлення зачіски. Сприятливо в ці дні підстригати кінчики волосся, а також займатися доглядаючими процедурами, причому не тільки в салоні, але і в домашніх умовах.

8 і 9 липня

Місяць у Терезах. У ці дні нова зачіска посилить інтуїцію, яка допоможе уникнути неприємностей і знайти вихід з важкої ситуації. Волосся відросте швидко, тому можна робити короткі стрижки.

13 і 14 липня

Під впливом союзу Місяця зі Знаком Стрільця стрижка доброчинно позначиться на стані волосся. Нова зачіска захистить від небажаного впливу ззовні, а фарбування в темні відтінки допоможе зберегти життєві сили.

20, 21 і 22 липня

Місяць у Рибах. Нічне світило йде не спад, сповільнюючи ріст волосся. Нова стрижка, зроблена в один з цих днів, надовго збереже форму і об’єм, а щоб волосся блищало, варто доглядати за ним з допомогою домашніх масок.

23 та 24 липня

Місяць в Овні. Вогненний Знак в ці дні допоможе зберегти бадьорий настрій і досягти поставлених цілей. Коротка стрижка буде доречною для тих, кому необхідно досягти певних висот у діловому середовищі, в тому числі складати іспити або виступити на зборах.

26 липня

Спадаючий Місяць у Тельці. День підходить для зміни зачіски, яка допоможе притягнути фінансовий добробут, а також поверне впевненість у своїх силах і оптимізм. Перевірений майстер допоможе вибрати ідеальний образ. Крім того, в цей день можна почати курс оздоровчих процедур для волосся з допомогою настоїв трав.

29 липня

Місяць у Близнюках. Стрижка в цей день допоможе посилити чарівність і тим самим залучити в життя позитивні зміни. Тим, хто вирішив позбутися від самотності і знайти другу половинку, астрологи рекомендують підстригтися і пофарбуватися у світлі відтінки.

Читайте також: 4 найбільш злопам’ятні знаки Зодіаку, які ніколи не забувають образ

30 і 31 липня

Зростаючий Місяць у Раку. У ці дні нова стрижка допоможе позбутися від внутрішніх страхів. Новий імідж додасть впевненості, що буде вдало для нових починань. Вплив нічного світила сприятливо позначається на стані волосся, і після стрижки воно буде сяяти.

Підтримати красу волосся можна не тільки з допомогою догляду, але і завдяки активному способу життя. Помірні фізичні тренування, збалансований раціон харчування і своєчасний відпочинок поліпшать стан організму і допоможуть зберегти молодість на довгі роки.