fbpx

Карта бажань 2022 – простий спосіб досягти бажаного і здійснити бажання. Як зробити це правильно

Карта бажань – це чудовий талісман для будь-якої людини.

Кожен з нас має страхи, які не дають втілювати мрії в реальність. Як тільки людина починає уявляти, що її бажання виконуються, так і відбувається. Це суттєво підвищує успіх у будь-якій справі.

Карта бажань – це один із найкращих інструментів візуалізації. Принцип її полягає в тому, що ви візуалізуєте свої мрії, переносячи їх на папір. Усі бажання, які ви розміщуєте на карті, повинні йти із глибин вашого серця. Бажання та мрії мають бути усвідомленими. Якщо бажання недостатньо продумане, воно може не справдитися.

Важлива умова: загадувати бажання потрібно лише для себе. Дуже важливо, щоб вони відображали ваші пріоритети і нікому не приносили нещастя, проблем.

Як скласти картку бажань на 2022 рік

Візьміть ватман чи велику дерев’яну, пластикову поверхню. У 2022 році світом править число 6, тому до створення карти бажань потрібно підходити максимально креативно – зовсім не обов’язково слідувати звичній схемі з дев’ятьма секторами.

2022 – час правління Водного Тигра, тому карта бажань повинна містити синій і чорний кольори. Ви можете вибрати стільки бажань, скільки захочете. Найголовніше, щоб вони справді вас надихали. Це мають бути найважливіші цілі та мрії на поточний момент.

Наприклад, ви маєте п’ять бажань. Ви можете розділити карту на п’ять секторів. У кожному їх потрібно написати це бажання. Формулювання має бути найпростішим: «Я хочу». Наприклад:

  • “я хочу переїхати до нової квартири”;
  • “я хочу заробити на нову машину”;
  • “я хочу здобути золоту медаль на змаганнях”;
  • “я хочу знайти другу половинку”;
  • “я хочу злітати на море”.

Конкретику необхідно додавати у картинках, малюнках, фотографіях. Якщо ви хочете злітати на море або відвідати якусь країну, важливо чітко розуміти, що це має бути за країна, або що це має бути за море.

Роздрукуйте картинки, але не поспішайте з їх вибором. Приділіть достатньо уваги їхньому підбору. Ваша карта має бути наповнена позитивною енергією. Кожна картинка допомагає посилити візуалізацію та зрозуміти, чого саме ви хочете, адже ви будете дивитися на це щодня. Можна також описувати бажання словами, адже картинка може повністю описувати бажання. Текст дуже важливий.

Експерти в галузі біоенергетики не радять купувати готові карти чи складати їх на комп’ютері. Візулізація у такому разі працюватиме неправильно або не на повну силу.

You cannot copy content of this page