fbpx

Карина з Дмитром не планували поки одружуватися і пишного весілля. Вони хотіли спочатку розбагатіти, щоб принаймні купувати друзям і родичам подарунки на свята, а не пекти всім печеньки. Але їхній син вирішив, що чекати досить, поки батьки награються у вільних і незалежних, і з’явився. І все пішло не так

Карина з Дмитром не планували поки одружуватися і пишного весілля. Вони хотіли спочатку розбагатіти, щоб принаймні купувати друзям і родичам подарунки на свята, а не пекти всім печеньки. Потім одружитися, з’їздити у весільну подорож, купити квартиру, народити дитину. Все по розуму. Як правильно. Але їхній син вирішив, що чекати досить, поки батьки награються у вільних і незалежних, і з’явився.

Спочатку підозрілою нудотою вранці, потім другою смужкою на тесті, потім смішною карлючкою на УЗД. В той момент Карина та Дмитро вирішили, що три роки, мабуть, достатній термін. І щоб перевірити почуття і назавжди усвідомити, що банани і мандарини треба мити, а іксбокс сам в себе не пограє. Залишалося лише домовитися, яким буде весілля.

Перша версія була простою і милою. Тихо розписатися в РАЦСі, чай з тортом у батьків. Навіть сукню наречена мужньо збиралася купити в найближчому магазині. З надією, що вона не буде потім висіти все життя в шафі і нашіптувати: «Продай мене». Але якось випадково майбутні молодята дійшли до варіанту: урочиста реєстрація, сукня в підлогу, справжній фотограф за справжні гроші.

Ну як випадково. Спочатку Карина усвідомила, що не хоче просто гарну сукню. Їй треба було три торгові центри, кілька маленьких магазинів по дорозі і десятки розчарувань в примірочних, щоб усвідомити всю марність пошуків. З горя вона зайшла в перший же весільний салон і відразу знайшла сукню мрії. Все в ній було добре: і ефект «вау» в дзеркалі, і цінник, який насилу перевищує середню вартість в неспеціалізованих магазинах.

Сукня потянула за собою урочисту реєстрацію з музикантами, завжди підтягнутою дівчиною-реєстратором, урочистими промовами і саркастичним місцевим фотографом. Потім зал наповнився гостями. Потім список доповнився. І ще. І ще. Коли цей список загрозливо розпух, а погляд Діми став зовсім туманним, Карина взяла себе в руки і швидко викреслила майже всіх. Крім двадцяти шести чоловік. І знайшла миле місце для шашликів після реєстрації.

Тут Дмитро вперше запитав, що сталося з їх початковою версією. І тут же пошкодував. І тут же на все погодився. Навіть на метелика в колір букета нареченої. Тому що хто в здоровому глузді відмовить вагітній жінці, яка ридає: «І щоооо? У нас навіть свята не бууууде?». Тут навіть мама напеченої спасувала. І добре. Тепер Карина лається з Дмитром тільки через неправильно складений рушник на кухні.

Фото ілюстративне – LA PEONIA

You cannot copy content of this page