Катя хотіла зустрічати Новий рік в тісному сімейному колі, хотіла тільки суші замовити, зробити бутерброди з ікрою, канапе, фрукти, торт. Але її плани зруйнувала свекруха

Катя хотіла відзначати Новий рік в тісному сімейному колі, вона, її чоловік і дитина. Хлопчику всього 2 роки, він спати лягає о 9 вечора. Спить він неспокійно, прокидається від кожного звуку. Тому в гості йти не варіант. Якщо чоловік ще повеселитися зможе, відпочине, то Катя точно ні. Навряд чи легко вийде вкласти дитину в чужій квартирі, під шум від гостей. Ніхто ж пошепки говорити на буде.

До себе теж не хотіли ніякого запрошувати. Катя як уявила, скільки їй доведеться готувати. А 31 грудня робочий день. Готувати, коли дитина весь час вимагає уваги, а чоловік на роботі складно. Яке вже тоді свято.

Вона хотіла тільки суші замовити, зробити бутерброди з ікрою, канапе, фрукти, торт. Але її плани зруйнувала свекруха. Дзвонить днями їй сестра чоловіка і запитує: – Катюш, а мені, що приготувати?

– Коли? Катя спочатку і не зрозуміла про що вона.

– Так, я про Новий рік, що від нашої сім’ї принести. Катя так і сіла на диван. Виявляється, що свекруха запросила всіх родичів до Каті на Новий рік. Навіть не поінформувавши її. Коли чоловік ввечері зателефонував мамі і запитав про це. Вона так здивувалася: – А як по-іншому. У вас дитина маленька, хіба його потягнете куди.

Чоловік намагався пояснити, що це незручно, вони хотіли тільки своєю сім’єю відзначати. Зустріти Новий рік, випити шампанського, і спати. Дитина все одно рано розбудить. Але свекруха запевнила, що все буде добре, і це ж свято, треба його відзначати як слід всією родиною. Адже як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Потім вона Каті передзвонила, і стала запевняти її, що допоможе.

Катя пам’ятала, як було в минулому році. Свекруха теж обіцяла допомогти. Це і була напевно основна причина чому вони не хотіли кликати гостей до себе. У минулому році вона цілий день стояла біля плити. Свекруха їй цілий список написала, що приготувати. Вона ж краще знає, що в їхній родині прийнято подавати на Новий рік. Потім прийшли гості всі відпочивали, а вона з дитиною на руках. Спочатку син боявся бородатого дядька Сергія, потім не могла укласти його спати через шум.

Коли о 12 годині пробили куранти і всі закричали. Малюк прокинувся, його ще півгодини довелося укладати заново. Потім він ще раз прокидався. Вночі всі пішли спати, а вона розбирати стіл, намагалася засунути все в холодильник. Поспати толком не вдалося. Дитина погано спала, але все одно рано вранці прокинувся. Довелося вставати, кашу йому варити. Добре, що потім він відволікся на подаровані іграшки, і Катя змогла посуд помити, прибирати небагато. Поки вона гуляла з дитиною, всі прокинулися, знову сіли за стіл. Коли вона прийшла її знову чекав бардак і купа брудного посуду.

Так собі свято, свекруха не допомогла ніяк, принесла тільки свої соління, і бутерброди з ікрою. Самі розумієте, що вона нічого не готувала, не прибирала після свята. Просто добре відпочила, і цього разу також планувала. Тільки каже, що допоможе. Гостей вона розважати буде, а стіл, дитина, все знову на Каті.

Фото спеціально для Особлива